Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
@sugasuga miłość do Ciebie ale jak się okazuje nie ma sensu bo to nie wiem co mam robić to czego się spodziewać kuriera lub listonosza nie jest śmieszne filmy oglądasz darmowe ogłoszenia towarzyskie

LOL nie pisze dalej bo jakąś patola zaraz wyjdzie XD
  • Odpowiedz
@sugasuga: Miłość i inne takie rzeczy jak to jest to co sie dzieje ze to wszystko sie dzieje ze to wszystko sie dzieje ze to wszystko sie dzieje ze to wszystko sie dzieje ze to wszystko sie dzieje
Telefon mi sie zapetlil.
  • Odpowiedz
Jezu pamietam jak z kolezanka miałam taką zabawę na angielskim w liceum i całą lekcje wysylalysmy sobie takie wiadomości ze słownika XD dobre byly
  • Odpowiedz
@sugasuga: miłość do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia
  • Odpowiedz
  • 0
@sugasuga miłość i pojedziemy razem się nie mam humoru nie ma jeszcze komentarzy do tego ustawowe przesłanki zasiedzenia służebności gruntowej na rynku miasta w domu po pracy widzieć ale jak by wam się tam na kręgach nie podobało to dzwon po mnie jak na rynku od ciebie nie ma tylko Bocian
  • Odpowiedz
@sugasuga: to jest ze mną nie ma w sobie a życie to bajka dla waszych opinii i rynku pracy zostalo to jest maly update z z powrotem na wykopie sie nie da sie dostarczyc nie da sie ich otworzyc nie da sie dostarczyc nie ma co się stało i tak jak ktos ci się dowiedzieć się więcej twoich potrzeb nie ma w sobie coś z tego że nie ma co
  • Odpowiedz
Miłość to się nie zdąży mi zabrakło również na bazie zaraz ruszam dalej w domu jestem i będę się na granie na to nie jest tak zimno ale za to pada i jest dużo lepiej niż wczoraj ale nie ma tragedii dziś
  • Odpowiedz
@sugasuga: Miłość do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij......
  • Odpowiedz