Wpis z mikrobloga

O #!$%@? z tą miłością? Będę oryginalny i przełączam klawiaturę na drugą z trzech co mam na komórce.

Я так понимаю это не только на Украине или в России с Россией но я понимаю что это все в мире происходит в мире или в Украине есть люди которые не могут быть в мире.

Miłość jest jak najbardziej realne zagrożenie dla zdrowia i urody i tak nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na razie nie działa lub jest to możliwe to proszę o kontakt z nami
Się zapetla:) Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie byc w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie byc w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie byc w dniu dzisiejszym...
@sugasuga: miłość do koszyka i nie tylko ja nie mam pojęcia jak to jest ze mną w sprawie pracy w Polsce i na pewno nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to tlumaczenie w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo
@sugasuga miłość do muzyki w sumie nie jest tak jak w przypadku gdy nie ma problemu z tym ze wszystkimi jego organizacja wesel i tak nie ma problemu ze znalezieniem pokoju w mieszkaniu studenckim to jest to.
@sugasuga miłość jest piękna sprawa jest prosta ładna i jak się okazuje nie wiem jak to jest to udowodnione naukowo techniczne i organizacyjne niemające osobowości prawnej które dokonują wyboru jakieś pierdoły pisał( ͡° ͜ʖ ͡°)