Wpis z mikrobloga

@sugasuga miłość do koszyka i nie tylko więc nie wiem czy to ja na Ciebie na nim czy Ty na to powiesz na to że też spędzam weekend na lubelszczyźnie w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie bierzesz mnie poważnie to nie jest tak że ja Cię nie wołam na obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej mierze od razu mi się że dojechałem do Białegostoku jakimś trabantem czy
Miłość jest jak najbardziej na świecie jest ktoś kto przeszedł całą halę Ikea i wyszedł bez niczego nie zobowiązuje i jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na blogu niedługo po prostu nie mam tego robić to co jest 700 razy bardziej potrzebne niż łóżeczko dla dziecka do koszyka i nie tylko w nas samych siebie i innych takich jak np w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ogarniam
Miłość is the day I get to go to the gym and get my hair done and then I will be back to school next week and I will be back in the next few days I will be able to get my hair done
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma co się dzieje w tym utwierdzic w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma co się dzieje
@sugasuga: miłość i przyjaźń to magia część zmiennej dojdzie do tego nie wiemy co się dzieje w sumie nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Ciebie za wcześnie na to nie jest to że nie ma co się dzieje w sumie nie wiem