Wpis z mikrobloga

@DeafSilence rakowisko w #!$%@?. Zobacz na grupe vag, tam sprzedają golfy warte 500zł za 10.000zł jako klasyki. A u kuzyna na podwórku podobny w rowie leży czwarty rok bo nie ma kiedy wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@NapIetek: ale wiesz w sensię, że sama się sprzedała. No bo chce 150 i jeszcze masz przyjechac i zabrac sobie i od razu podala jak mozesz to zrobic latwiej. Następna sprzedaje misia. Teraz 10 ludzi pisze "jaka cena". Nie chciała podać ceny tylko wklepała losowe 6478364893684 o co urwa tym ludziom chodzi.

W sensie samo kup taniej sprzedaj drozej ok, ale kurde no nie czaje. Oni mja prawa wyborcze. I
  • Odpowiedz
  • 273
@DeafSilence

Ja sprzedawalem tydzien temu komplet opon 4 letnich z bieznikiem 5mm za 160zl to mnie jakis #!$%@? janusz zwyzywal od mordercow drogowych i ze sprzedaje gowno....wchodze na jego profil a to handlarz
  • Odpowiedz
@mardory: chciałem, to zrobić, ale ktoś już chyba usunął aukcje. Ogólnie chciałem się tylko podzielić tym, jakbym wiedział, że ludzie zaczna plusowac, to bym zrobil, a ze jestem leniwy, to mi sie nie chcialo nawet nazwisk cenzurowac
  • Odpowiedz
Ja sprzedawalem tydzien temu komplet opon 4 letnich z bieznikiem 5mm za 160zl to mnie jakis #!$%@? janusz zwyzywal od mordercow drogowych i ze sprzedaje gowno....wchodze na jego profil a to handlarz


@PIGMALION: Niezdrową konkurencją jesteś, bo on pewnie łyse opony za tyle sprzedaje.
  • Odpowiedz
@DeafSilence: Kiedyś na grupie kup/sprzedaj klasyka zapytałem o swifta mk1 rocznik mniej-więcej 86’. #!$%@? mnie, „że złom i tego nie ma i po co pytam skoro to nie jeździ w ogole”. Usunęli post. A na grupie milion ogłoszeń z BMW rocznik 95’ - 02 jako klasyki. Musiałem wstać i zrobić rundkę dookoła bloku...
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty:
@lastro:
@bolo1: kurde jakbym wiedzial, ze wiecej niz jedna osobe to zainteresuje to bym to zrobil, ale chodzilem z zazenowania po miescie zeby o tym zapomniec, ale w kpncu musialem to z siebie gdzies wyrzucic. Moze usunely jak ogarnely glupote. Nawet dwa takie lozka byly od różnych lasek, wiec cos musialo byc na rzeczy. To takie dziecinne rozsuwane pojedyncze, ale i tak musialo byc z
  • Odpowiedz