Wpis z mikrobloga

JESTEM ZA TYM ŻEBY BANOWAĆ ZA TAKIE WPISY I USUWAĆ JE!

Upublicznianie i obśmiewanie kogoś, z pokazaniem twarzy imienia i wieku, to w wielu przypadkach może oznaczać śmierć cywilną danej osoby, szykany, obśmiewanie na ulicy, bo taki screen wysrany tu przez gówowykopka zaraz może się znaleźć na kwejkach i innych #!$%@? z dzidy. Jest to poza tym pozbawione smaku, kultury i jakiegokolwiek #rigcz'u. Już w sumie mniejsza o to, czy jest to zgodne z prawe, czy też nie. Niezgodne z prawem jest natomiast na pewno upublicznianie treści korespondencji, gdzie widać jakiekolwiek dane osobowe w tym wizerunek - choćby na miniaturce, jest to bowiem złamanie tajemnicy korespondencji, a jest to chronione prawem.

Swoją drogą, to w zupełności zgadzam się z osobami, które zgarniały najwięcej plusów pod tym wpisem. Sam mam koleżankę, której po burzliwej młodości została cudowna córka. Mam też przyjaciela, który postanowił zostać jej mężem. Tworzą bardzo fajną rodzinę, mają kolejne dzieci, a mój przyjaciel kiedyś ze łzami w oczach powiedział mi - Zosia powiedziała do mnie tato... Polecam ten uczuć!

PS. Na czarno moja cenzura. Wpis sobie znajdziecie jeszcze w gorących 24h.

#oswiadczenie #wykop #administracja #moderacjacontent #moderacja #tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
pogop - JESTEM ZA TYM ŻEBY BANOWAĆ ZA TAKIE WPISY I USUWAĆ JE!

Upublicznianie i ob...

źródło: comment_3YgXxci4wfYMzaBzyLAHZxJ9Ox9fyeKi.jpg

Pobierz
  • 16
@pogop: co do tych samotnych matek to ja tego też zbytnio nie rozumiem, bo patrząc po znajomych i ogólnie ludziach to nikt nie miałby problemu z tym że któraś ma dziecko, a często jest to wręcz atut, bo facet ma już te 35+ i nie zamierza mieć dzieci, a tu już w miarę odchowane, nie trzeba się męczyć z pieluchami itd Tylko na wykopie spotkałem się z takim hejtem na samotne