Wpis z mikrobloga

@Felix5k

powinniśmy stworzyć listę rzeczy, które powinna opłacić dziewczyna, aby jaśnie książę chciał zaszczycić ją swoją wizytą xD


Ciekawe, że IDENTYCZNA postawa z drugiej strony nie jest identycznie piętnowana... I dziwić się potem, że mężczyźni mają tak #!$%@? i pod górkę
  • Odpowiedz
Ciekawe, że IDENTYCZNA postawa z drugiej strony nie jest identycznie piętnowana... I dziwić się potem, że mężczyźni mają tak #!$%@? i pod górkę


@Grothar: daj przykład
  • Odpowiedz
@rybsonk przykład czego? Tego że jest społeczna akceptacja dla tego żeby facet #!$%@?ł cały taniec godowy - zaprosił do kina, na kolację, przywiózł, zawiózł i jeszcze dorzucił kwiaty? Potrzebujesz przykładu?
  • Odpowiedz
@Grothar: czy ja wiem, raczej ostatnio społeczna akceptacja jest dla dzielenia się kosztami np. obiadu w restauracji. Jasne, że od tysięcy lat to mężczyzna pełni rolę zdobywcy i w dzisiejszych czasach przejawia się to w sferze finansowej ale nie panikuj z tego powodu.
  • Odpowiedz
@rybsonk nie panikuję z tego powodu. Wkruwia mnie, że dalej jest jak było, ale zmieniono retorykę na równość płci, a ja tej równości nie widzę - przeciwnie. Dalej faceci np płacą za wjazd do klubu, a panny wchodzą za darmo, a feminazistki mnożą się niczym stonka i drą mordy coraz głośniej, że man's privilege, że equality i inne gówna, a reszta im przyklaskuje, łącznie z mężczyznami. A jak facet zachowa się na
  • Odpowiedz
@WroziaZebuzia

Kluby są nastawione na zarobek i bardziej im się opłaca wpuścić panny za darmo niż facetów


I to jest właśnie problem. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, że to nie jest w porządku, że to dla wszystkich jest takie oczywiste, krajobrazowe zjawisko? Dlaczego nie jest odwrotnie? Gdzie jest to pierdzenie o równości w takich przypadkach?
  • Odpowiedz
Dlaczego nie jest odwrotnie? Gdzie jest to pierdzenie o równości w takich przypadkach?


@Grothar: dlatego że to kobiety przyciągają mężczyzn do klubów a nie na odwrót
  • Odpowiedz
@Grothar: no jasne, że nie. Nie ma też czegoś takiego jak kapitalizm, komunizm czy demokracja bo w realnym świecie nie działają teoretyczne definicje w 100%.
  • Odpowiedz
@Grothar: jest równość płci w dostępie do pracy, możliwości głosowania, prowadzenia pojazdów i wielu innych rzeczach. Wciąż potrzebna jest równość np. w możliwości otrzymania praw do opieki nad dzieckiem po rozwodzie.
  • Odpowiedz
@rybsonk nie ma żadnej równości płci. Kobiety są faworyzowane we wszystkich dziedzinach, parytety pierdy pierdaty, a mężczyzna jest wszystkiemu winny, precz z opresją mezczyzn! Taka retoryka...
  • Odpowiedz