Wpis z mikrobloga

Znalazlam metodę na tych wieśniaków w BMW i innych chamów. Jeśli jesteś na przejściu, masz zielone światło i widzisz pędzący samochód, który raczej się nie zamierza zatrzymać, to musisz zdobić pewny krok do przodu. Nie wchodzisz na jezdnie, ale robisz pewny siebie, energiczny krok, jakbyś zaraz miał przejść przez pasy. Kierowca hamuje z piskiem opon i rozwala sobie głupi ryj. Polecam te metodę, u mnie się sprawdza. #protip #motoryzacja #patologiazewsi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

musisz zdobić pewny krok do przodu. Nie wchodzisz na jezdnie, ale robisz pewny siebie, energiczny krok, jakbyś zaraz miał przejść przez pasy.


@SaveUs: A w rzeczywistości wlepiasz wzrok w ziemię i grzecznie czekasz aż samochód przejedzie
  • Odpowiedz
@SaveUs: Ostatnio zrobiłem jeszcze lepiej! :) mam obok na osiedlu przedszkole prywatne, gdzie żeby pod nie podjechać ludzie muszą przejechać przez chodnik i wjechać w taką uliczke szeroką na jeden samochód. (Już pomijam fakt, że tam jest zakaz wjazdu w tą uliczke - jedynie dostawa jedzenia dla dzieci może tam wjechać). No i ostatnio trafiłem na takiego sebe cwaniaczka co to swoim e46 wjechał pod przedszkole, ale już mu się
  • Odpowiedz