Wpis z mikrobloga

Czy to tagi są wciąż popsute i nie wyświetlają mi się najnowsze wpisy, czy serio nikt tu nie odnotował, że równość małżeńska postępuje i zaledwie kilka tygodni po zakończonym sukcesem referendum w Australii, wczoraj Trybunał Konstytucyjny Austrii nakazał wprowadzenie małżeństw jednopłciowych do końca przyszłego roku? :)

#homoseksualizm #lgbt #neuropa
Pobierz alkan - Czy to tagi są wciąż popsute i nie wyświetlają mi się najnowsze wpisy, czy se...
źródło: comment_e07FpdjOdCPgiv7vJ4MsyAgIDUgchC0V.jpg
  • 34
Ciekawe, czego następnego zażądają? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@plackojad:

Właściwie w pakiecie dostają możliwość adopcji dzieciaków. Ch*j mnie obchodzi co kto robi w swojej sypialni, ale eksperymentowanie na innych, w dodatku niewinnych, to już ostra patola.
@alkan: nie mam absolutnie nic do osób homoseksualnych (poza dewiantami). przeszedłem długa drogę od braku akceptacji po czas kiedy jest mi to obojętne w pozytywny sposób. natomiast zachodze w głowę po co tak wiele (bo nie wszyscy) osób homoseksualnych zabiega o takie same prawa jak typowa rodzina. ślub jest instytucją religijną zaadoptowaną przez państwo. ktoś kto od innych wymaga akceptacji niech akceptuje również, że ślub od zawsze dotyczył związku mężczyzny i