Wpis z mikrobloga

Smerfetka zaciążyła. Papa Smerf zawołał wszystkie smerfy i po kolei przepytuje:
- Używałeś prezerwatyw?
- Tak, Papo Smerfie!
- A ty używałeś prezerwatyw?
- Oczywiście, Papo Smerfie!
-Ty też używałeś prezerwatyw?
- Przysięgam, Papo Smerfie!
I tak Papa Smerf wypytywał po kolei, aż z tyłu kolejki słychać:
- Jak ja nie cierpię prezerwatyw!!!

#humor #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #smerfy
  • 26
  • Odpowiedz
@hihi_jery: Maruda? Wątpię. On nie cierpi Smerfetki. Śpiocha bym wyeliminował z oczywistych powodów, podobnie jak Lalusia. On tylko samogwałt przed lustrem. Ważniak też odpada bo zamiast wziąć się do roboty tylko pieprzył teorie jaki to on jest dobry w łóżku. Łasuch mógł polizać ale od tego nie zachodzi się w ciążę. Wg mnie ojcem jest Pracuś.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: ciekawe jest to, że nie pyta o to, czy był ze Smerfetką, tylko od razu zakłada, że tak i pyta o gumę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wniosek wysuwa się prosty:
Smerfetka to zwykła dupadaja, a komuś zapewne pękła guma, bo nikt nie odważyłby się na żywioł lecieć, bo raczej baliby się, żeby syfem jakimś się nie zarazić xD
  • Odpowiedz
@R_P_R: Po na

Solidnym kandydatem jest też Osiłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po namyśle stwierdzam jednak że nie. jak powszechnie wiadomo od koksu kurczą się jaja i mały i taki paker musi non-stop sobie walić Odsyłam do vlogu Spejsona po szczegóły ( ͡º ͜ʖ͡º)
s.....a - @RPR: Po na
 Solidnym kandydatem jest też Osiłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po namyśle ...
  • Odpowiedz
  • 4
@hihi_jery: Maruda? Wątpię. On nie cierpi Smerfetki. Śpiocha bym wyeliminował z oczywistych powodów, podobnie jak Lalusia. On tylko samogwałt przed lustrem. Ważniak też odpada bo zamiast wziąć się do roboty tylko pieprzył teorie jaki to on jest dobry w łóżku. Łasuch mógł polizać ale od tego nie zachodzi się w ciążę. Wg mnie ojcem jest Pracuś.

@solo_ta Ewentualnie papa smerf i teraz szuka frajera co wychowa jak swoje.
  • Odpowiedz