Wpis z mikrobloga

@ciachostko: Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale odpowiem tak jak rozumiem. Nie ma znaczenia jak bardzo jest zmęczony ten po 10 godzinach czy po 8. Dla jednego i drugiego to jest po prostu zmęczenie, które jest sprawą indywidualną. Czy to, że ktoś inny uważa że jest bardziej zmęczony, bo pracował 2h dłużej umniejsza zmęczeniu tego co pracował 8h? Nie sądzę.

Są ludzie zmęczeni po 6h pracy, są ludzie zmęczeni
@peszmerd: Niby 8, ale przeważnie więcej. Najdłuższa "dniówka" to bodajże 16 godzin. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po takim czasie umysłowej pracy na najwyższych obrotach z człowieka zostaje tylko puste naczynie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście czasami mniej pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jest czasami stresik, że jednym kliknięciem mogę spowodować straty na gruuuube tysiące, a czasami
@peszmerd: o Jezuu, kolejne jęczenia #!$%@?, podbijanie własnej wartości. Sam mam C+E, jak byłem młodszy to robiłem bo nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy. Jak się lubi jeździć samochodem i ma się zacięcie motoryzacyjne to się nie narzeka na taką pracę, a jeśli nie - to po #!$%@? do takiej roboty się pchasz. Jedyne co może męczyć to bycie logistyczną dętką jak sobie nie potrafisz podróży zaplanować ale to już
@peszmerd: No niewiem, aż sie dopytam. Jak sie uczyłem to było 11 i dwa razy na dwa tyg może być przedłużone do 13 jak zrobisz odpoczynek weekendowy. Aż sie kierowców zapytam.
@kokosanki: brakuje ludzi do pracy. w każdym sklepie na każdej zmianie potrzeba minimum 2 osób, ogłoszenia o prace wiszą na każdej biedronce i nikt nie chce praocować za 2 tys. Więc albo trwa to 1 i pól godziny bo czekasz na wszystko, albo robisz wszystko sam i trwa to 45 minut.
@peszmerd: 12 h to ja pracowałem jak miałem 10 lat... i to nie było wcale ciężkie a oni po 8 h zmęczeni xDD i to jeszcze klikaniem w komputer pewnie
teraz pracuję 23 h na dobe i to za mało moim zdaniem, dorosły człowiek powinien pracować co najmniej 20h inaczej nie ma szans na normalne życie i nie będzie traktowany jak dojrzały gość
@Queltas:

@peszmerd czyli że co? 8 godzin nie może być męczące bo ktoś inny pracuje 10 lub 12? #fucklogic


Ogólnie to klikacze w komputer nie maja pojęcia o tym co to jest praca, tylko im sie wydaje ze pracuja xD 8 godzin to jest nic przesiedzieć na dupie i excela powypełniać
@peszmerd: @vrt1337: @kokosanki: @alyaoo: @kult_cwaniaka: @Retoryk: @Seid: @padobar: @davidoff_OB: @timeless: @phervers: @mistejk: @KokiX: @timeless: @mechaos: @Purple: @Utiopa: @Nidor: @caos: @Queltas: @TypowyRobert:

Pewnie też zmienicie kiedyś zdanie o kierowcach tirowcach tak jak i ja zmieniłem. Kiedyś jak jeszcze byłem mały i chodziłem do szkoły to myślałem, że niektórzy kierowcy ciężarówek to takie