Wpis z mikrobloga

@peszmerd

A wy jak tam za biurkami, trudna praca? bardzo ciezko w tej pracy macie


Prawie każdy może zrobić prawko na C w dwa miesiące i z powodzeniem wykonywać Twoją pracę, skoro w taki sposób pracują największe bezmozgi, które nie nadają się do niczego innego. Czy Ty mógłbyś wykonywać moją pracę? Prawdopodobnie nie, a nawet jeśli tak to potrzebowalbys o wiele więcej czasu niż 2 miesiące na zdobycie wiedzy i umiejetnosci żeby
@xtedek: Ale ja nie mam zlego zdania o kierowcaw, wlasciwie o zadnym zawodzie chyba nie mam. #!$%@? mnie tylko takie poczucie wyzszosci czlowieka, ktory mysli, ze ma do czegos wieksze prawo, w tym przypadku do zmeczenia, bo tyra wiecej i gorzej. No co to w ogole ma byc :P
@StarryBarry: Mowa jest o C+E, zeby je zrobic, musisz zrobic KW, ktora trwa miesiac-dwa, pozniej C, kolejny miesiac o ile zdasz, nastepnie CE, kolejny miesiac. Daje to zazwyczaj 6 miesiecy az ma sie wszystko i kosztuje prawie 10k. Po zrobionym kursie i zdobyciu uprawnien masz tylko papier, zero doswiadczenia. Jak jest sie ogarnietym to w 3 miesiace potrafi sie juz bezpiecznie poruszac i sprawnie wykonywac manewry, jak jest sie tlukiem, to
@reaktiv

Jezdzac tirem trzeba byc skupionym non stop i myslec za innych, jak ktos uwaza, ze dzienna jazda w skupieniu przez 9h 40 tonowym autem nie jest meczaca psychicznie, to jest ignorantem.


No popatrz, to tak jak z pracą za biurkiem. Taki kierowca jak siądzie za biurkiem 1h dziennie grając w gierki czy przeglądając internet uważa że praca przed komputerem nie jest męcząca. Tak samo ja mógłbym powiedzieć, że praca kierowcy jest
@StarryBarry: No ale chwila, co ty porownujesz? Jaka praca za biurkiem, wez sprecyzuj, bo za biurkiem przy kompie to mozna w wielu robotach siedziec i w ogole nie beda meczace. Praca kierowcy jest dosc mocno sprecyzowana. Pracujac jako informatyk pierwszego kontaktu w Leroyu w ogole nie czulem sie zmeczony, a pracujac jako kierowca praktycznie codziennie odczuwam zmeczenie.