Wpis z mikrobloga

@comfortably_numb: Hahaha proszę Cię. To ze masz za małe mieszkanie. Nie upoważnia cię do tego żeby bezprawnie zajmować przestrzeń wspólna. Nie wszyscy maja ochotę oglądać. Buty, śmieci, majty itp. Na korytarzu. To tak ciężko zrozumieć?
  • Odpowiedz
szkoda polaka robaka bo dorobil sie mieszkania w bloku i teraz aspiruje xD jakas klitka mniejsza od dziupli wiewiorki a wlasciciel broni swojego terenu jak reduty ordona xD MOJE TOOO!!!! TU JEST KULTURAAA!!! jakies chamskie bloki no ale pieniadze taaaakie kosztowaly ze paaanieee jak za palace XD

w latach 80 to takie domki z wielkiej plyty prawo za darmo dawali xD nawet teraz taki smieszny domek grosze kosztuje.

ale troche rozumiem bo
  • Odpowiedz
lepiej na korytarzu niz w domu , mozliwe ze miejsca nie ma czy cos ,


@TonyHaik: Jak nie ma miejsca to niech sobie zrobi taką podwieszaną suszarkę sufitową w łazience a nie straszy gaciami resztę współlokatorów do tego zagradzając nielegalnie drogę ewakuacyjną. Nie wiem skąd wy bierzecie te oborowe obyczaje ale błagam, nie przywożcie ich i siebie do Warszawy XD
  • Odpowiedz
@L3gion: troche ma racji jesli ktos wystawia ewidentne smieci. na calym swiecie tak troche jest ze butow nowych przed drzwiami nie zostawisz bo ukradna (nawet w paryzu, ny czy londynie). ja bym sie bal zostawic bo taki wsiuk jeszcze by mi nasral do buta XD to samo z rowerem i podobnymi rzeczami. takie robaki to goraczki dostaja i roznych fiksacji a nie chcialbym zeby ktos mi na taka suszarke z
  • Odpowiedz
paaa przyechal do warszawy i uczy kultury innych xD ale ze wy nie macie innych zajec? jak ktos ma tyle czasu na rozkminy nad czyimis gaciami to wiadomo ze musi byc z wiochy XD prawdziwy warszawiak to nie ma czasu bo ma zajety czas praca, kultura i rodzina a taki ze wsi jegomosc glownie okupuje mieszkanie i pilnuje sasiadow gaci xD
  • Odpowiedz
@retrobajery: Suszarka wystaje parę centymetrów a tu zaraz będzie donosik do administracji. #!$%@? ja korytarz widzę parę sekund zanim wyjdę a tu okazuje się że niektórych tak to razi że nawet zdjęcia robią xD Nawet sobie to wyobrażam, ci biedni sąsiedzi wychodzą z mieszkania i widzą obślinionego janusza cykającego fotki ich praniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: no dla mnie te pare cm to tragedia xD kupuje taki mieszkanie w bloku i wylicza sasiadom miarka ile moga powierzchni wspolnej uzyc XD no mowie - postaw sobie jeszcze plot jak u siebie na wsi xD gorzej jak sie szczerzy i dzien dobry mowi a potem wraca do tej klitki i na wykop jad saczyc jak dzikie zwierze z lasu xD

jakbym mial takich sasiadow to sam bym
  • Odpowiedz
@globalgsmtm jesteś typowym nosaczem, któremu wszystko przeszkadza. Idź dziś #!$%@? na policję, rób awanturę! O #!$%@? pranie dostałeś wścieklizny. Straszna bieda umysłowa, współczuję twoim sąsiadom.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: pralko-suszarka to pomyłka. Zużywa dodatkowo drugie tyle wody do suszenia co do prania. Wsad suszenia to zazwyczaj połowa wsadu prania - więc albo suszysz na 2 razy (czyli upada argument bezobsługowości - to samo co w duecie pralka + suszarka) albo pierzesz tylko połowę wsadu (kolejne marnotrawienie energii). Mniejszy bęben niż w suszarce, więc mniejsza efektywność suszenia i gniecenie ubrań. Ludzie często narzekają na niedosuszenie. Jedyna zaleta pralko-suszarki nad
  • Odpowiedz
To ze masz za małe mieszkanie. Nie upoważnia cię do tego żeby bezprawnie zajmować przestrzeń wspólna. Nie wszyscy maja ochotę oglądać. Buty, śmieci, majty itp. Na korytarzu. To tak ciężko zrozumieć?


@globalgsmtm: to zdjęcie i komentarze świadczą, że to Ty jesteś mentalnym wieśniakiem, a nie ktoś kto postawił suszarkę pod swoimi drzwiami, gdzie absolutnie nikomu nie przeszkadza.
  • Odpowiedz