Wpis z mikrobloga

@globalgsmtm: Zgłoś do administracji. U mnie trzymali jakieś szafki i inne graty na korytarzu i nie było możliwości by normalnie przejść, czy wnieść zakupy. Zdecydowanie takie zagracanie korytarza jest niezgodne z przepisami przeciwpożarowymi.
  • Odpowiedz
@nicniewiemowas @globalgsmtm ktoś sobie dał #!$%@? pranie na korytarz, a Janusze dostały szału, chcą zgłaszać do spółdzielni, robią zdjęcia, dodają na portale ze śmiesznymi obrazkami... I kto tu jest patolą ze wsi ¯_(ツ)_/¯... zajmijcie się #!$%@? sobą.
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: Faktycznie, wyglada to beznadziejnie. Nie po to kupuje sie mieszkanie w nowym budownictwie, by czyjes majty ogladac.
Mam optymistyczna teorie ze moze zmywali podloge w calym domu i na chwile wystawili, ale jest ona mocno naciagana.
Nie zdziwie sie, jesli prowadza tam suszarnie. U mojej przyjaciolki (nowe, ogrodzone osiedle) ktos wpieprzyl kanape na korytarz i tam nocowal :|
  • Odpowiedz
@globalgsmtm moi sąsiedzi dość często wystawiają taką suszarkę na klatkę, zakładam że przy okazji jakiegoś mega prania.

Nigdy mi nie przyszło do głowy żeby mieć z tego powodu jakiś ból dupy czy w ogóle komentować. Nawet nie zwracałem szczególnej uwagi.
Dopóki nikomu nie przeszkadza to nie widzę nic złego.
  • Odpowiedz
@globalgsmtm widać że Polaków nie stać i nie mają miejsca na suszarkę elektryczna (musiałem napisać elektryczna bo biedaki jak mówisz suszarka myślą o takim gównie jak widać na załączonym obrazku.)
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: Pozdrawiam nowe budownictwo, musi być sterylnie i jedynie max wycieraczka bo inaczej wieś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie dość stary blok, półpiętra są zamykane. Każdy wystawia co chce (meble bo remont, rowery, szafki z butami, narzędzia itd) i nikt nie ma o to bólu dupy, byle nie przeszkadzało w przejściu. Chyba po zobaczeniu czegoś takiego by ci dupa pękła.
  • Odpowiedz