Wpis z mikrobloga

@globalgsmtm: Zgłoś do administracji. U mnie trzymali jakieś szafki i inne graty na korytarzu i nie było możliwości by normalnie przejść, czy wnieść zakupy. Zdecydowanie takie zagracanie korytarza jest niezgodne z przepisami przeciwpożarowymi.
@globalgsmtm: Faktycznie, wyglada to beznadziejnie. Nie po to kupuje sie mieszkanie w nowym budownictwie, by czyjes majty ogladac.
Mam optymistyczna teorie ze moze zmywali podloge w calym domu i na chwile wystawili, ale jest ona mocno naciagana.
Nie zdziwie sie, jesli prowadza tam suszarnie. U mojej przyjaciolki (nowe, ogrodzone osiedle) ktos wpieprzyl kanape na korytarz i tam nocowal :|
Mi kiedyś ukradli stroik świąteczny z drzwi... #!$%@? stroik :/


@vertoo: mi regularnie kradli te gumowe Smerfy z Lidla. XD Naklejałem sobie na przednią szybę samochodu od zewnątrz. :D

Teraz naklejam tych ludzików z Gwiezdnych Wojen, póki co jeszcze nikt nie #!$%@?ł. XD
@globalgsmtm: za 1,5k można kupić dobrą suszarkę elektryczną, stawiasz na pralce i nie zagraca się chaty albo korytarza. No ale wiadomo polaki biedaki. Moi znajomi się za głowę łapali jak sam kupiłem "a po co to?" "komu to potrzebne?" zamknęli mordy jak powiedziałem, że normalna suszarka non stop zajmuje mi prawie dwa metry kwadratowe czyli prawie 8k za suszenie prania.
@miesozerna: Jakoś nie wyobrażam sobie aby ta nieszczęsna suszarka przeszkodziła w ewakuacji.. I może ja jestem jakiś dziwny ale nie przeszkadzają mi rzeczy sąsiadów na korytarzu (choć sam nic nie wystawiłem). Na co drugim balkonie wiszą czyjeś majty na sznurku aż dziwię się że taki widok kogokolwiek razi.
@miesozerna: Jak czytam takie komentarze, to mysle sobie, ze Polska jednak nigdy sie nie zmieni. Zawsze bedzie brzydka i biedna. Ostatnia nadzieja pt. "komunistyczne pokolenie musi wymrzec" upada, bo stare janusze skutecznie wychowały mlodych januszy.

A co do tematu - gowno kogo obchodzi, dlaczego wynosisz pranie na zewnatrz. Nie masz miejsca? Twoj problem, zawies pranie pod sufitem. A sory, brzydko wyglada. "Ok, w takim razie wyniese na korytarz, pokaze swiatu obtarte