Wpis z mikrobloga

Mircy, jak uważacie (z doświadczenia w życiu) - więcej jest #przegryw u #niebieskiepaski czy u #rozowepaski ? Ja osobiście musze przyznać ze częściej spotykałem sie z n---------i po stronie męskiej (rodzina, znajomi itd) :/ znacznie częściej widuje facetów 30+ którzy są kompletnymi ciamajdami, nie wiem z czego to wynika, może predyspozycje wrodzone czy coś. U kobiet aż tak tego nie widać, czasem gorszy charakter czy cos ale rzadko spotykam kompletne ofermy.

Czasem współczuje normalnym różowym gdy nie mogą spotkać normalnego faceta i całe życie trafiają na idiotów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapraszam do dyskusji #zwiazki #wygryw #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki ja myślę, że jest po równo i tu nie ma jakiejś tendencji. Znam życiowe ciamajdy wśród kobiet, które jedynie potrafią usiąść i chlipać po kątach. To chyba kwestia osobowości i trochę tez tego jak się zostało wychowanym.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Generalnie wydaje mi się, że kobiety są bardziej średnie - mniej jest wśród nich jednostek wybitnych, ale mniej też s-----------h. Poza tym ciapowatej kobiecie jest dużo łatwiej znaleźć faceta, niż ciapowatemu facetowi znaleźć kobietę, więc się tak nie wyróżniają.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Oczywiście, że więcej jest niebieskich pasków przegrywów, z prostego powodu:
Facet ma być facet, a nie cienka p---a, więc jest mimo wszystko zmuszony sobie radzić sam, a wtedy daje radę, albo nie
Dziewczyny z kolei są mnie poradne, ale od nich społeczeństwo nie wymaga za dużo, a nawet jak jest ciamajdowata to i tak znajdzie się niebieski, który ją podźwignie
Niebiescy są sami ze swoimi problemami, więc sobie radzą,
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: to akurat proste, kobietom bardzo wiele się wybacza nawet jak jest nierobem to często jest to akceptowalne i wiele osób się lituje. Kiedyś widziałem taki eksperyment- na żebry poszedł młody facet i młoda kobieta, żebrali (osobno oczywiście) na mieście i faceta większość olewała(czasami jakiś tam pieniądz wpadł) a do kobiety zaraz podbijali ludzie z ofertami pomocy, już chcieli jej mieszkanie załatwiać i zaraz oferowali rozmowę i wsparcie.
  • Odpowiedz