Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam takie pytanie.
Gdy mój niebieski był jeszcze wesołym singlem, sypiał z pewną panną, on chciał z nią być, ona z nim nie, ale układ fwb był. Sam mi o tym powiedział niedawno, nie mam nic przeciwko, bo to było zanim poznał mnie, więc spoko. I teraz tak, mój niebieski nie używa gumy będąc ze mną, ale nie wiem jak było z nią, podejrzewam, że podobnie. Nie mam pewności, trochę głupio pytać o takie delikatne sprawy, ale tak mi się wydaje. Ta dziewczyna ma baaardzo nieciekawą opinię w naszym mieście, naprawdę bardzo.
Czy wypada go poprosić, żeby poddał się testom na HIV, czy choroby weneryczne? I jak to zrobić, żeby go nie urazić?
Ja wiem, że jeśli on coś ma, to już to pewnie podłapałam, ale chciałabym, żebyśmy się teraz oboje przetestowali, tak na wszelki wypadek. On jest pierwszym, z którym się kocham bez gumki, i troszkę się wystraszyłam.
Wiem, wiem, że w związku powinno się gadać o wszystkim, ale takie tematy to trochę stąpanie po kruchym lodzie, a nie mam talentów dyplomatycznych i nie chcę żeby pomyślał, że jestem wścibska. No bo przecież nie wyjadę ot tak przy kolacji z pytaniem czy zakładał gumę, gdy posuwał swoją dawną "koleżankę". :D
Jakieś pomysły jak to rozegrać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15
@DerMirker: "sama się powinnaś zbadać, bo jeśli jest zarażony, to też masz HIV."

Kolego nie pisz takich bzdur bo koleżanka sie niepotrzebnie jeszcze przestraszy i weź troche poczytaj na temat chorób wen. a w szczególności o zarażeniu Hiv bo glupoty straszne piszesz!
Zróbcie oboje sobie testy. Wbrew opinii to że jesteście w związku i uprawiacie seks nie oznacza że możecie mieć te same choroby. Ostatnio miałam pacjentkę która dowiedziała się że ma HCV a jej maz jest zdrowy.