Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #szkola Mój najstarszy brat został wezwany do szkoły wraz z swoja 13 letnią córką (była policja), zostali wezwani wszyscy rodzice wraz z dziećmi. Od razu dodam, że córka mojego brata nie brała w tym udziału. Akcja polegała na tym, że 80% klasy uwzięło się na jakąś dziewczynkę i pisali jej na fejsbuku na tablicy i wrzucali zdjecia (golych facetów itp). "ty dziewico niewydymko" "trzeba ja rozdziewiczyc butelką" "ja jej włożę butelkę albo kiełbasę" i setki gorszych komentarzy. Czaicie, że rodzice tych dzieci powiedzieli że oni nie widzą problemu i to tylko żarty. I jak mój brat odezwał się do matki "tak to w takim razie kto już przebolcował Pani córkę" - to powiedziała szmata do policjana żeby mu wlepił mandat za obrażanie w miejscu publicznym xDxD skisłem.
  • 50
@samuraj24: pisałem po każdym artykułem o reformie szkolnictwa, że likwidacja gimnazjów gówno da bo połowa rodziców to zwykłe zje.. bez mózgów. To nie struktura szkół była problemem tylko ten brak wychowania bo starzy kupią telefon, dadzą kasę na pizzę i myślą, że gównażeria będzie wiedziała co jej wolno a czego nie wypada. Oczywiście zaraz pojawiało się psycho-pisorstwo wmawiające mi, że gówno się znam bo dzieci nie mam i że dzieciakom odpala