Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #szkola Mój najstarszy brat został wezwany do szkoły wraz z swoja 13 letnią córką (była policja), zostali wezwani wszyscy rodzice wraz z dziećmi. Od razu dodam, że córka mojego brata nie brała w tym udziału. Akcja polegała na tym, że 80% klasy uwzięło się na jakąś dziewczynkę i pisali jej na fejsbuku na tablicy i wrzucali zdjecia (golych facetów itp). "ty dziewico niewydymko" "trzeba ja rozdziewiczyc butelką" "ja jej włożę butelkę albo kiełbasę" i setki gorszych komentarzy. Czaicie, że rodzice tych dzieci powiedzieli że oni nie widzą problemu i to tylko żarty. I jak mój brat odezwał się do matki "tak to w takim razie kto już przebolcował Pani córkę" - to powiedziała szmata do policjana żeby mu wlepił mandat za obrażanie w miejscu publicznym xDxD skisłem.
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sad_pepe takie rzeczy dzieją sie w również w prywatnych szkołach. Nawet nie wiesz jak bardzo potrafią zniszczyć komuś życie dzieciaki z bogatego domu. Takim sie wydaje ze sa bezkarni i z reguly mają rację.
  • Odpowiedz
@vshila: na mojego brata uwzięli się koledzy z klasy. Dopóki swoją frustrację wyładowywał na nim jeden, dopóty młody dawał radę i jak trzeba było to kołka poskładał w szatni bo w kaszę sobie dmuchać nie dał. Potem kolega zwerbował sobie pomocników bo jego starzy mieli kasy jak lodu więc miał ich czym przekupić. Parę razy wyjeżdżałem po niego do szkoły do gówniarze i do mnie zaczynali skakać. W końcu młody
  • Odpowiedz
@samuraj24: Mam nadzieje, że nie zamitoą tej sprawy pod dywan i rodzice i dzieci które brały w tym udział odpowiedzą za to. Najgorsze jest właśnie zakończenie takiej sprawy na forum klasy, albo szkoły. Takie coś trzeba u--------ć. Wiem to z własnego doświadczenia, że jeśli nic z tym się nie zrobi to dalej będą to robić.
Sam byłem ofiarą takiego psychicznego i fizycznego znęcania się przez podstawówkę i gimnazjum (w podstawówce
  • Odpowiedz
  • 5
@samuraj24 10 lat temu jak byłam w 6 klasie mieliśmy podobną sytuację. Wtedy modne były strony typu "napisz co o mnie myślisz" i była dziewczyna która była trochę denerwująca i dziewczynki się na nią przez to uwzięły. Ktoś jej założył tam konto i pisali komentarze typu "Ola jest j----ą szmatą, k---ą, dziwką, najlepiej niech zginie".
Każdy miał tam ksywę, nie imię i nazwisko jak na fejsie, więc nie mogli zidentyfikować obrażających
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: W to,że 13letnie dzieciaki gnoją swoją rówieśniczkę,to ja jestem w stanie uwierzyć,ale nie z takiego powodu i nie w taki sposób. W tak z-------h rodziców też nie wierzę.
  • Odpowiedz
Niestety nade mną w gimnazjum też się znęcali. Wystarczyło, że jedna dziewczyna mnie nie lubiła, a za nią poszła cała reszta, bo plotka ma siłę. Głuche telefony, rzucanie snieżkami w okno w środku nocy, obrzydliwe teksty na ścianach w kiblach. Skończyło się na oiomie. Konsekwencje? JA dostałam nauczanie indywidualne. Ten kraj nie jest dobrym miejscem dla wrażliwych ludzi ( _)
  • Odpowiedz
@AvantaR: ze nie bylo internetow nie znaczy ze dzieci nie byly dręczone przez inne dzieci. tylko ze wtedy robilo sie to fizycznie, w obecnosci innych: obgadywanie, wysmiewanie, bicie, plucie, zamykanie w haźlu etc. internetowa anonimowosc wiadomo dodaje animuszu ale to zjawisko jest starsze niz internety. nie jestem psychologiem ale dzieje i dzialo sie tak chyba od zawsze na calym swiecie. mysle ze podobnie jak inne zwierzęta wyszukujemy w stadzie słabsze
  • Odpowiedz
@samuraj24 dzieci potrafią być potwornie okrutne. Ja sam byłem prześladowany przez jednego gagatka od 4 klasy. Znęcał się nade mną psychicznie i fizycznie, każdą przerwę spędzałem z dala od klasy najlepiej na innym piętrze żeby tylko mnie nie znalazł. W 6 klasie coś we mnie pękło i na jednej z przerw kiedy mnie męczył rzuciłem się na niego i wpieprzyłem gnojowi. Od tamtej pory nikt mnie nie zaczepiał. W szkole jak
  • Odpowiedz
@mesulete Ja czesto zmienialem szkoly przez przeprowadzki, do polowy gimnazjum bylem dosc niski i szczupły Jako "nowy" zawsze z poczatku bylem namierzany przez lokalnych watażków jako potencjalnie słaby cel do gnębienia. Przykre, ale niestety bez w------a komu trzeba nigdy sie nie obeszło. Tylko w ten sposób mogłem sobie wywalczyć spokój. Na szczescie raz wystarczał. Takie mendy wbrew pozorom mają w sobie ogromny strach i jeśli wiedzą, że cokolwiek ryzykują - czy
  • Odpowiedz
@KrisM89: @mesulete: @xstempolx: Ale to już nie chodzi o znęcanie się, bo dobrze wiemy o tym, że wszędzie to jest. Chodzi mi o to czy w tym wieku a dawniej tak było, że 80% 13 latek twierdzą, że nie są dziewicami i ruchanie się w tym wieku jest cool. Ale z drugiej strony wątpię, żeby się miały r----ć z rówieśnikami - bo widzę taką tendencję, że
  • Odpowiedz