Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki!

Robię porządki w starych szafkach bo będę zmieniał meble i znalazłem coś, co może kogoś tutaj zainteresować i stąd robię swoje pierwsze #rozdajo.

Są to dwa sety (tzw "zero") z filmów takich jak: Bubblegum Crisis, El-Hazard, Ranma 1 i starej serii Tenchi Muyo!. W sumie jest to komplet 125 kart w doskonałym stanie - były chyba tylko raz użyte do gry. Pudełka jak widać nieco sfatygowane przerzucaniem z konta w kąt szafki. Nie znam wartości tego zestawu - dla mnie jest czysto sentymentalna. Pamiętam, że kupiłem je na spółkę z bratem grubo ponad dekadę temu.

Dzisiaj z pewnością fanów japońskiej kreski nie brakuje :) i wierzę, że ktoś chętny, kto może jeszcze gra się znajdzie. Losowanie po północy w mikołajki - w nocy z 6 na 7 jbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wysyłka na mój koszt na polski adres.

#anime #manga #bubblegumcrisis #ranma #tenchimuyo
Wasz_Pan - Hej Mireczki i Mirabelki!

Robię porządki w starych szafkach bo będę zmi...

źródło: comment_Zsn2HAo7FroDWyf6F46aD4xVWoBl3AHc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan kiedyś coś kombinowałem z różnymi karciankami, w tym z tą. Ogólnie bardzo lubię karcianki chociażby dla samego kolekcjonowania jak i za mechaniki
  • Odpowiedz
@le1t00: ja w sumie do tej pory nie wiem po co je kupowaliśmy... takie wtedy było "zachłyśnięcie się" możliwością zamawiania przez neta różnych rzeczy no i oczywiście mania anime/manga i wyszło jak wyszło - jedna chyba próba nawet grania i w sumie tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@Refusek: no to szacun i powodzenia - może trafi w Twoje ręce kolejny okaz(y) ( ͡º
  • Odpowiedz
@NieR: hm chyba też coś sobie zacznę oglądać... miałem swego czasu na dysku tego parę gb (ogólnie różne seriale) do obejrzenia "potem" i tak to leżało aż pewnego pięknego dnia z dysku dym poszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°). No a teraz takie czasy z kolei, że człowiek nie ma kiedy po tyłku się podrapać...
  • Odpowiedz