Wpis z mikrobloga

Właśnie wystawiłem księżniczke na tinder po 2 tygodniach pisania z nią. Zrobiłem profil alfy 9/10 i napisałem do zmatchowanej 6/10, która myśłała że złapała byka za rogi. Pisalismy ze sobą około 2 tygodni, po czym zaproponowałem spotkanie. Stanardowo, ona już miała kisiel w majtach, bo mówiłem dwuznaczne rzeczy. Właśnie wstała z uśmiechem, pewnie że będzie dziś bolcowana XD jak się zdziwi jak będzie dzisiaj sama o 18 w pubie czekać na wymarzonego alvaro XDDDDDD
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf
  • 203
  • Odpowiedz
@beagl Jakiś jesteś niedowartosciowany, pewnie w szkole ci kanapki kradli a na wfie na bramce tylko stałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio jesteś idiotą i oby ci ręka uschła od walenia konia bo tylko to ci zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beagl Po 1. 2/10 bo odpisałem
Po 2. Przypuszczalnie że to jest true, to gratuluję sukcesu, że dopiekłeś randomowej kobiecie, rodzice byliby dumni xD Ale oczywiście jakby sytuacja była odwrotna to byś kwiczał jak to Cię #!$%@? wystawiła.
  • Odpowiedz
@beagl: ja wyczuwam efekt motyla, Ty nie przyjdziesz, ona zdenerwowana wejdzie do pubu sama i tam pozna swojego alvaro na całe życie ʕʔ
  • Odpowiedz