Wpis z mikrobloga

Właśnie wystawiłem księżniczke na tinder po 2 tygodniach pisania z nią. Zrobiłem profil alfy 9/10 i napisałem do zmatchowanej 6/10, która myśłała że złapała byka za rogi. Pisalismy ze sobą około 2 tygodni, po czym zaproponowałem spotkanie. Stanardowo, ona już miała kisiel w majtach, bo mówiłem dwuznaczne rzeczy. Właśnie wstała z uśmiechem, pewnie że będzie dziś bolcowana XD jak się zdziwi jak będzie dzisiaj sama o 18 w pubie czekać na wymarzonego alvaro XDDDDDD
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf
  • 203
  • Odpowiedz
beka że na tej gówno stronie połowa ciśnie beka z normictwa a łapie sie na takie zarzutki XD i jeszcze piszecie jakies swoje wypociny o karmie i efekcie motyla no #!$%@? XDDDDDD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: To akurat #!$%@? baitem na kilometr, ale jest sporo piwniczaków stulejaków, którzy odjebują takie akcje, dla mnie są gorsi niż loszki, które na zdjęciach na tinderze ukryły jakoś nadplanowe 30 kilogramów. Gardzę!
  • Odpowiedz
I co z tego, że kobieta 6/10 celuje w 10/10 lub na odwrót?


@Kolarzino: Naprawdę nie wiesz? xD

Przecież można pójść na lepszą dietę, ćwiczyć na siłowni, zmienić fryzjera i zawartość szafy i stać się z 6/10 na 10/10


Ale #!$%@?, nie można przez dietę, siłownie, fryzjera i ciuchy stać się 10/10, każdy ma jakiś określony potencjał i niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Poza tym dla mnie ktoś, kto
  • Odpowiedz
Jak wielkim trzeba byc desperatem zeby sie w takie rzeczy bawić. Nigdy nie zrozumiem takiego zachowania. To juz pod jakaś paranoje podchodzi. Chłopie jak kiedyś będziesz sie zastanawiał czemu jestes sam, to popatrz jakie chore akcje #!$%@?.
  • Odpowiedz