Wpis z mikrobloga

Właśnie wystawiłem księżniczke na tinder po 2 tygodniach pisania z nią. Zrobiłem profil alfy 9/10 i napisałem do zmatchowanej 6/10, która myśłała że złapała byka za rogi. Pisalismy ze sobą około 2 tygodni, po czym zaproponowałem spotkanie. Stanardowo, ona już miała kisiel w majtach, bo mówiłem dwuznaczne rzeczy. Właśnie wstała z uśmiechem, pewnie że będzie dziś bolcowana XD jak się zdziwi jak będzie dzisiaj sama o 18 w pubie czekać na wymarzonego alvaro XDDDDDD
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf
  • 203
@beagl: I co z tego, że kobieta 6/10 celuje w 10/10 lub na odwrót? Przecież od groma jest takich relacji czy związków. Każdy patrzy na wygląd, bo chce mieć jak najlepszego partnera. Jednak nie wszyscy patrzą tylko na wygląd, wielu osobom "przeciętność" wystarczy. Byle żebyś nie straszył innych. Przecież można pójść na lepszą dietę, ćwiczyć na siłowni, zmienić fryzjera i zawartość szafy i stać się z 6/10 na 10/10. Przecież #
@beagl: Normalna dziewczyna? No chyba jednak nie. Do tego czepiasz się, że laski nie mają zainteresowań, hurr durr normiki, ale chyba lepiej spotykać się w barze z psiapsiółkami i malować pazurki, niż przez dwa tygodnie nakręcać randomową laskę, żeby jej zrobić na złość.
Pobierz ulwa_salatowa - @beagl: Normalna dziewczyna? No chyba jednak nie. Do tego czepiasz si...
źródło: comment_aloIr0HyrDAR1Mpuq4G8a0eMnVpw2Krs.jpg