Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś dziewczyny na vinted czy innym tego typu portalu z ogłoszeniami.
Przelała za nią 45zł i bluza do dziś nie doszła. Znaleźliśmy karinę i jej księcia na fejsbuku i moja kobieta zapytała dlaczego bluza nie jest wysłana albo pieniądze zwrócone.

Karina zarzekała się dwukrotnie, że pieniądze wysłała przelewem pocztowym ale potwierdzenia przelewu niestety nie może przesłać :D
I zaczęła sypać tekstami jak na picrel. Szczególnie ujął mnie tekst z niską szkodliwością :D

Jak mi to moja kobieta pokazała to postanowiłem, że d----------y złodziejce najbardziej jak się da więc czekam tutaj na propozycje co można z tą sprawą zrobić. Zrobię wszystko żeby odzyskać to 45zł i przeleję je na jakąś fundację :)
Oczywiście nie omieszkam informować na bieżąco jakie są postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nienawidzę złodziejstwa więc zrobię wszystko żeby odbiło jej się to czkawką.

Pieniądze były wysłane na konto jej sebastiana i to jego znalazłem na fejsie a przez niego jego karinę :)

#patologiazewsi #pomocy #pytanie #zlodzieje
C.....a - Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś ...

źródło: comment_Dm4phU4XmtM7mJNZtjaTth5foNEmMW4D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czachaaa: Wszystkie widomości z fb, vinted, email itp mogą być dowodem zawarcia transakcji kupna-sprzedaży na policji oraz w sądzie. Trzeba tępić taki margines społeczny, podaj na policje to karina zasra zbroje ;)
  • Odpowiedz
@Czachaaa:
Tak, przeczytałem i zatrybiłem, komentarz skasowałem po niecałej minucie, zmyliło mnie to, że użyłeś formy wysłała a nie odesłała w stosunku do tych pieniędzy :p
  • Odpowiedz
@Czachaaa: więc także bo moja sprawa jest w toku, to napiszę co zrobiłem.

- wydrukowałem print screen ogłoszenia
- przebieg całej rozmowy
- numer konta, dane osobowe, tel, id
  • Odpowiedz
@Czachaaa nie wiem czy pierwszym krokiem nie jest esąd. Tam składasz sprawę za 30zl bodajże I zaznaczasz żeby winny zwrócił również koszta sądowe. Wszystko robi się chyba z domu. Poczytaj o tym. Było 45 będzie 75zl i poleconego z sądu ( ͡º ͜ʖ͡º) napewno mieszka ze starymi, mama odbierz albo tato, będzie bosko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Wpisz w Google "zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wzór", możesz wysłać listem poleconym, ale licz się z tym, że prawdopodobnie i tak zostaniesz wezwany na przesłuchanie. Sprawdź jaka jest właściwa prokuratura rejonowa (ze względu na twoje miejsce zamieszkania, nie sprawcy) i zaadresuj to do nich. Opisz sytuację, załącz screeny, podaj swoje dane (w tym adres) i podpisz.

Do poczytania:

http://www.pomocpokrzywdzonym.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=66:oszustwo&catid=117:oszustwo&Itemid=117

edit: możesz też przez policję, tak jak pisał kolega
  • Odpowiedz