Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś dziewczyny na vinted czy innym tego typu portalu z ogłoszeniami.
Przelała za nią 45zł i bluza do dziś nie doszła. Znaleźliśmy karinę i jej księcia na fejsbuku i moja kobieta zapytała dlaczego bluza nie jest wysłana albo pieniądze zwrócone.

Karina zarzekała się dwukrotnie, że pieniądze wysłała przelewem pocztowym ale potwierdzenia przelewu niestety nie może przesłać :D
I zaczęła sypać tekstami jak na picrel. Szczególnie ujął mnie tekst z niską szkodliwością :D

Jak mi to moja kobieta pokazała to postanowiłem, że #!$%@? złodziejce najbardziej jak się da więc czekam tutaj na propozycje co można z tą sprawą zrobić. Zrobię wszystko żeby odzyskać to 45zł i przeleję je na jakąś fundację :)
Oczywiście nie omieszkam informować na bieżąco jakie są postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nienawidzę złodziejstwa więc zrobię wszystko żeby odbiło jej się to czkawką.

Pieniądze były wysłane na konto jej sebastiana i to jego znalazłem na fejsie a przez niego jego karinę :)

#patologiazewsi #pomocy #pytanie #zlodzieje
C.....a - Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś ...

źródło: comment_Dm4phU4XmtM7mJNZtjaTth5foNEmMW4D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czachaaa: ZAPOMNIAŁEM O JESZCZE JEDNYM: KARINA PO TYM JAK JĄ ZNALEŹLIŚMY NA FB I NAPISALIŚMY ŻEBY ODESŁAŁA PIENIĄDZE STWIERDZIŁA, ŻE ZGODNIE Z PRAWEM MA 30 DNI NA ZWROT PIENIĘDZY :D :D :D :D :D
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Ustalenie adresu to tutaj żaden problem bo sam bym to mógł zrobić ale nie wiem jak w takich sprawach działa policja i czy nie oleją tego :) No ale spróbować nie zaszkodzi. Wydrukuję i skoczymy jutro na komendę. Jak ktoś chętny na aktualizacje to niech zaplusuje wpis i będę wołał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Idziesz na policję i zgłaszasz OSZUSTWO (czyli czyn z art. 286 kk). Upieraj się przy tej klasyfikacji. Weź ze sobą kopię całej rozmowy, dowód wpłaty itd.

Będą ją ścigać bez względu na kwotę.

Na 4 moje zgłoszenia 3 to były grzywny + zwrot kwoty dla mnie, a jedna sprawa skończyła się zawiasami (bo po sprawdzeniu kompa sprawcy wyszło, że innym też takie wały robił) + zwrotem kasy.
Tak
  • Odpowiedz
@Czachaaa: To już zależy od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że kolega w pracy ostatnio opowiadał mi historię jakiegoś swojego kuzyna, który to kuzyn zrobił coś podobnego do tej pani - wystawil rzecz, dostał zapłatę, a towaru nie wysłał (choć wmawiał że wysłał). Sprawa trafiła do prokuratury, potem do sądu. Koleś dostał grzywnę + nakaz naprawienia szkody (czyli oddania hajsu), ale grzywny
  • Odpowiedz
I chyba Cie zablokowala, wiec zobacz z innego konta czy widzisz jej fb i poinformuj osoby z jej znajomych o tym samym nazwisku( czyli rodzinę) o tym co to za akcja miala miejsce
  • Odpowiedz