Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś dziewczyny na vinted czy innym tego typu portalu z ogłoszeniami.
Przelała za nią 45zł i bluza do dziś nie doszła. Znaleźliśmy karinę i jej księcia na fejsbuku i moja kobieta zapytała dlaczego bluza nie jest wysłana albo pieniądze zwrócone.

Karina zarzekała się dwukrotnie, że pieniądze wysłała przelewem pocztowym ale potwierdzenia przelewu niestety nie może przesłać :D
I zaczęła sypać tekstami jak na picrel. Szczególnie ujął mnie tekst z niską szkodliwością :D

Jak mi to moja kobieta pokazała to postanowiłem, że #!$%@? złodziejce najbardziej jak się da więc czekam tutaj na propozycje co można z tą sprawą zrobić. Zrobię wszystko żeby odzyskać to 45zł i przeleję je na jakąś fundację :)
Oczywiście nie omieszkam informować na bieżąco jakie są postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nienawidzę złodziejstwa więc zrobię wszystko żeby odbiło jej się to czkawką.

Pieniądze były wysłane na konto jej sebastiana i to jego znalazłem na fejsie a przez niego jego karinę :)

#patologiazewsi #pomocy #pytanie #zlodzieje
C.....a - Mirki poradźcie :D

2 miesiące temu moja kobieta kupiła bluzę od jakiejś ...

źródło: comment_Dm4phU4XmtM7mJNZtjaTth5foNEmMW4D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Idź na policję ze skrinami. Laska pewnie przeleje od razu pieniądze, bo się wystraszy policji. Mnie raz typo oszukał na 150zł, wzięłam skriny z olx, potwierdzenie przelewu, a za jakiś czas zwrócił mi pieniądze. Niestety sprawę umorzyli :C
  • Odpowiedz
@Czachaaa: daj znać czy zgłosiłeś oszustwo na policję i władza podejmie kroki.
Czy z zawiadomieniem z policji uruchamiasz machinę sądowniczą.

Mam właśnie podobną zagwozdkę i jak dla mnie wystarczy żeby fiutek musiał pofatygować się do sądu ze 2 razy i wykosztowywać się na podróż.
  • Odpowiedz
@ravau: Miałeś farta, że gość się wystraszył sytuacji.

Swego czasu zgłosiłem na policję sytuację, gdy gość z allegro nie wysłał mi doładowania za 40 zł (zresztą nie tylko mnie, ale wielu innym osobom, razem ze 2k zł się pewnie by zebrało). Był to rok 2011. O sprawie już daaawno zapomniałem, ale na początku tego roku przyszło pismo z sądu z drugiego końca Polski. Totalnie nie wiedząc o co chodzi, otwieram,
  • Odpowiedz
Jak masz jakims cudem numer telefonu: znajdz slupa, kup na niego telefon na karte, wrzuc ogloszenie o tym, ze ma do oddania swiezaki i by dzwonic po 21, bo wczesniej spi. I nie krepuj sie, tez dzwon do niej w sprawie swiezakow!
  • Odpowiedz
Zrobię wszystko żeby odzyskać to 45zł i przeleję je na jakąś fundację


@Czachaaa: Jak Karyna zwróci hajs to zarzekam się, że sam też przeleję 45 zł na wskazaną fundację. Rok się zbliża ku końcowi a mi jeszcze parę PLN zostało z tego co zawsze przeznaczam na potrzebujących :)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Zrób tak jak pisali m.in. @ravau i @MagnaPomerania, ale nie wypisuj do jej znajomych, rodziny i pracodawcy, bo jeszcze ona Cię zgłosi za zniesławienie. ;) Kilka razy sama kupowałam i sprzedawałam na Vinted, wszystko szło przelewami i bardzo się cieszę, że nie spotkała mnie taka sytuacja. Na drugi raz sprawdzajcie oceny kupujących i sprzedających, czy wszystkie przesyłki były ocenione pozytywnie. No i bierzcie za pobraniem, nigdy
  • Odpowiedz