Wpis z mikrobloga

@Polinik: Chodzi o to że niby spoko ziomek celebryta i w ogóle tak dba o polaków klientów swoich w wyścigu do zrobienia z siebie kupy mięśni, to pomimo tych zalet należy pamiętać, że Ci ludzie z miliardem lajków i kreowanym wizerunkiem dobrego ziomka są najzwyczajniej w świecie pazerni i chętnie będą uprawiać wyzysk bo przecież im się należy. Osobiście raczej lubię typa, ale po tym fakcie straciłem do niego trochę szacunku.
@Polinik: Nawet trzeba. Po prostu OP rozwiewa wątpliwości dla tych którzy marzą zostać trenerem personalnym. Na pewno nie stać takich self-made-manów na stworzenie dalszych miejsc pracy. A facet raczej sporo życia poświęcił na zbudowanie takiej sylwetki jak i swojej firmy poradnictwa dietetycznego/bodybuildingu etc. I wciąż brakuje mu czasu i rąk do pracy. Ewentualnie szuka kogoś kto zarobi na nowe auto lub studia w Anglii dla jego dzieci.
@Polinik: Tak samo jak niepotrzebnie #!$%@? się na znajomego na fejsie, który złapał za gitarę zamiast spawarkę i narzeka że bycie artystą jest małodochodowe.
Żeby nie było, artyści, pisarze etc to dla mnie najbardziej wartościowi ludzie na świecie. Ale niektórzy są zwyczajnie #!$%@? a ich twórczość zbędna.
@parowkigotowane: dzizus, pytam tylko, bo w ogóle nie kojarzę nazwiska. A nie chce mi się szukać po internetach, czemu to takie bulwersujace, że ten światowej sławy celebryta zatrudnia na czerno.
Myślałem że może to jakiś oredownik zatrudniania na legalu, który został przyłapany czy coś.
że Ci ludzie z miliardem lajków i kreowanym wizerunkiem dobrego ziomka są najzwyczajniej w świecie


@sylwester-stallone: #!$%@? hipokrytami i tego powinno się uczyć w szkołach. Niezależnie, czy są to gwiazdy instagrama, telewizji, czy sportu (vide livestrong), to jest kwestia czasu aż wyda się to co #!$%@?ą na codzień, a co niby zwalczają w mediach. To w większości przypadków wygląda tak jakby olbrychski protestował przeciwwko pijanym kierowcom.