Wpis z mikrobloga

#pracbaza
#praca
#budownictwo
pracuje nad ważnym projektem muszę wstać o 4 rano żeby wszystko ogarnąć i zdążyć złożyć projekt do starostwa a wszystko za przysłowiowy uścisk dłoni "zdobywasz doświadczenie" i obietnice ,że w premii będzie wynagrodzone Zarabiam niewiele ponad najniższą krajową... Ludzie co mają gadane i umieją się podlizać zarabiają dużo więcej a nie robią praktycznie nic pojadą na budowę poplączą sie a ty młody przecież klikasz tylko......... Prezes starej daty dla niego jak się opierasz o łopatę to jesteś więcej warty niż jakiś inżynierek co tylko klika...... a mam uprawienia do kierowania i projektowania bez ograniczeń i tu nasuwa się pytanie ............. czy mnie całkowicie #!$%@?ło że tu jeszcze pracuję???? i #!$%@? za nadgodziny nie płącą bo mówią że jest system zadaniowy wyrobisz się do 12 to możesz sobie iść do domu.... tylko że roboty jest dużo i nie idzie tego przerobić
normalny system w budowlance czy ja jestem jakiś #!$%@?
Pobierz gdziejajestem - #pracbaza
#praca
#budownictwo 
pracuje nad ważnym projektem muszę ...
źródło: comment_w8mC9YXBcxBNGFNZbe4GOEgeNfqUZ0jM.jpg
  • 27
@gdzie_ja_jestem: to musi być bait. W biurze w którym pracuje studentom którzy nawet nie mają skończonych studiów płaci się min. 1700zl na rękę. Sam nie skończyłem studiów, dostaje 2500zl i samodzielnie projektuje drogi. W konkurencyjnej firmie w moim mieście można dostać jakieś 2800. Jeśli nie bait to zmień branże i projektuj co innego bo widzę że jesteś przegrywa i na budowę się nie nadajesz
Żeby mieć uprawnienia trzeba mieć skonczone studia i kilka lat pracy :) wiec nie, nie mam ale będę się o nie starał za jakiś rok lub dwa