Wpis z mikrobloga

#pracbaza
#praca
#budownictwo
pracuje nad ważnym projektem muszę wstać o 4 rano żeby wszystko ogarnąć i zdążyć złożyć projekt do starostwa a wszystko za przysłowiowy uścisk dłoni "zdobywasz doświadczenie" i obietnice ,że w premii będzie wynagrodzone Zarabiam niewiele ponad najniższą krajową... Ludzie co mają gadane i umieją się podlizać zarabiają dużo więcej a nie robią praktycznie nic pojadą na budowę poplączą sie a ty młody przecież klikasz tylko......... Prezes starej daty dla niego jak się opierasz o łopatę to jesteś więcej warty niż jakiś inżynierek co tylko klika...... a mam uprawienia do kierowania i projektowania bez ograniczeń i tu nasuwa się pytanie ............. czy mnie całkowicie #!$%@?ło że tu jeszcze pracuję???? i #!$%@? za nadgodziny nie płącą bo mówią że jest system zadaniowy wyrobisz się do 12 to możesz sobie iść do domu.... tylko że roboty jest dużo i nie idzie tego przerobić
normalny system w budowlance czy ja jestem jakiś #!$%@?
gdziejajestem - #pracbaza
#praca
#budownictwo 
pracuje nad ważnym projektem muszę ...

źródło: comment_w8mC9YXBcxBNGFNZbe4GOEgeNfqUZ0jM.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: w budowlance przy obsłudze projektów takie są stawki? Robiłem podobne rzeczy i dochodzę do wniosku, że wszystko zależy jaką masz pozycję wypracowaną, bazę klientów i na co jesteś w stanie się sam porwać. Słyszałem o akcji, że koleżka doprowadził do sprzedaży iluś tam km płyt warstwowych i wziął za to 1% albo 1,5% prowizji jednak nie jestem w stanie tego zweryfikować - bardziej urban legend.
Cumplu w biedronce dają 2,2
  • Odpowiedz
@Gacrux: ja nie pracowałem ale ludzie z roku pracowali w biurach projektowych. Żeby nie było, na budowach lepiej nie płacą, po prostu pracujesz na półtora etatu ale stawka godzina pozostaje na poziomie biedronki, albo troche niżej

OP chyba nie zajmuje się stricte zarządzaniem projektami. Stąd takie marne stawki. Nigdzie nie napisał, że kieruje projektami. Napisał, że jezdzi użerać się z urzędami w sprawie formalności, a to czarna robota dla popychadła w
  • Odpowiedz
@Gacrux: wiem jestem ruchany .... ale myślałem że więcej ludzi tak ma bo oczywiście "zdobywasz doświadczenie" czas się rozglądać za pracą ... #!$%@? kapitaliści (prywaciarze) wykorzystuja ludzi z niską samooceną
  • Odpowiedz
#!$%@? kapitaliści (prywaciarze) wykorzystuja ludzi z niską samooceną


@gdzie_ja_jestem: ostrożnie z takimi wnioskami.
Możliwe że to w twoim nastawieniu jest problem. Jeśli sam siebie masz za lamusa, to nie oczekuj że inni będą myśleć inaczej.
I weź przystopuj z tymi wielokropkami. Masz uprawnienia do projektowania na litość.
  • Odpowiedz
@gdzie_ja_jestem: to nie ma znaczenia xD

Jestes jak moi rodzice, wszyscy źli i chca mnie okrasc i tylko kombinuja a ja jestem taki madry i szlachetny bo #!$%@?

to samo wmówili mi i bratu, brat został takim popychadlem z niska płacą i zostanie do konca zycia, ja albo wyjde na ludzi(tych złych bo myślą o sobie a nie pracy) albo sie #!$%@? xD. Dodam tylko, że np. w niemczech miałbys 10x
  • Odpowiedz
@gdzie_ja_jestem #!$%@?, ja mam uprawnienia dopiero w trakcie (i tylko wykonawcze), a jak zmieniłem robotę pół roku temu, to miałem naprawdę sporo ofert (i to nie w stolycy, czy innym dużym mieście). Weź się #!$%@? za szukanie, bo aż mi się żal
  • Odpowiedz
  • 7
@gdzie_ja_jestem ale mnie #!$%@? z rana. Właśnie przez takich jak Ty my wszyscy w bram którzy powinniśmy zarabiać 2x tyle, ale nie zarabiamy, bo zawsze znajdzie się taki który zrobi to samo tylko za 2x mniej.
Ile razy rozmawiałeś z szefem o podwyżce?
Na ilu rozmowach kwalifikacyjnych byłeś?
Teraz w budowlance jest łatwo o robotę, skorzystaj z tego bo niedługo może nie być tak kolorowo
  • Odpowiedz