Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest niesamowite uczucie kiedy po latach prob szukania różowego w końcu znajdujesz. I to uczucie kiedy slysze od różowego ze mnie kocha i ze boi sie ze mnie straci. Bardzo ladna, uczuciowa, troskliwa, wesoła. Jak mnie widzi jest w skowronkach. Dawno nie bylem tak szczęśliwy. Przebywanie z nia, tulenie, to czysta przyjemność. Seks swoja drogą jest rownie dobry, ale jednak nigdy nie zapomne naszego pierwszego razu kiedy dałem plamy na samym starcie bo chcialem wypasc dobrze ale sie zestresowałem. Dziewczyna mnie objęła gdy ja siedzialem na lozku z opuszczoną głową i powtarzala ze nic sie nie stalo, bedzie lepiej. A nastepnego dnia przygotowała mi śniadanie, pocalowala w usta gdy sie obudziłem. Niby bylem zażenowany i czulem wstyd ale byl to bardzo pozytywny okres w zyciu. Po dwoch dniach już wyszlo dobrze.

Mija rok odkad jestesmy razem a poznalem ja zupelnie przypadkowo w drodze do pracy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 42
jednak nigdy nie zapomne naszego pierwszego razu kiedy dałem plamy na samym starcie bo chcialem wypasc dobrze ale sie zestresowałem. Dziewczyna mnie objęła gdy ja siedzialem na lozku z opuszczoną głową i powtarzala ze nic sie nie stalo, bedzie lepiej. A nastepnego dnia przygotowała mi śniadanie, pocalowala w usta gdy sie obudziłem. Niby bylem zażenowany i czulem wstyd ale byl to bardzo pozytywny okres w zyciu. Po dwoch dniach już wyszlo dobrze.
@karol0: Nie no, w sumie to rozumiem, nikt nie chce się publicznie obnosić z takimi rzeczami, ale jestem raczej przyzwyczajony do wynurzeń przegrywów w anonimowych, więc chwalenie się sukcesem było dla mnie trochę dziwne. :)