Wpis z mikrobloga

Mirki, cieszę się jak głupi xD
Kupiłem w końcu, Opel Insignia 2.0 diesel 160 koni, 2010 r.

Jak jechałem trasą, to wszyscy w około tak strasznie przepisowo jechali. Na trasie ponad 80 km, tylko jeden samochód mnie wyprzedził. A ja spokojnie, 120 km/h. A sam nigdy nie wierzyłem, że to prawda, że insignia jest takim postrachem na drodze xD

#opel #insignia #motoryzacja #samochody #chwalesie
G.....t - Mirki, cieszę się jak głupi xD
Kupiłem w końcu, Opel Insignia 2.0 diesel 16...

źródło: comment_GlRKRR5r8afhJDZA5qtNydsflGCAMKGG.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaremyszki: Lżejsza o 150 kg (wiem że Alfa jest mniejsza, ale Insignia mimo że jest sporo większa to jednak wciąż ciasna), przy tym samym silniku setkę robi o ponad 1s szybciej, ma w gamie silnik 2,4, ma fajny pakiet Ti, a nie jakieś plastikowe folwarczne OPC jak opel. No i lepiej wygląda, ale to już kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: A Insignia 160KM to jedzie? Jeździłem jednym i drugim, to w Insigni 2.0 cdti automat jak się siedzi z tyłu, to ciężko rozmawiać z ludźmi z przodu bez podnoszenia głosu przy prędkości 100 km/h, więc nie wiem o jakim komforcie piszesz, ale na pewno nie akustycznym. W prawdziwym OPC fajne są fotele, ale te zewnętrzne wstawki to jakiś dramat.
  • Odpowiedz
@poczekaj: przeciez nie mowimy o 160 dieslu tylko o fajnym silniku 2.4 i pakiecie Ti . 160 diesel jedzie slabo , wrecz kiepsko, nawet jak sie go przestawi w tryb sport. Jedynie sie broni zuzyciem paliwa nieprzekraczajacym 8.0 po miescie. Opel OPC jezdzi fajnie i alfa nie ma czym startowac.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Jeździłem tylko alfa 2,4 i Insignia 2.0, wiec nie mam porównania do mocnej Insigni. Z tych dwóch wolałbym alfę bo mi się bardziej podoba, ale to nie znaczy że uważam ją za jakiś wybitny samochód. Nie wiem jak się prowadzi Insignia 2.8, ale za to słyszałem że Alfa 3,2 nie do końca najlepiej. Chodzi mi też o to że w wersjach dla ludu Alfa przynajmniej oferuje w miarę mocnego
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: kupiłem komplet jak nowki za 80 zł na Allegro czekają sobie na awarie wystarczy sobie szukać zawczasu tego co drogie a nieuniknione :) nowe owszem tragedia dlatego zacząłem szukać wcześniej narazie po 2 latach bez problemu @GreenShot:
  • Odpowiedz