Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki jest akcja z moją rodziną... Bawiłem się na urodzinach (lvl 29) z chrześniakiem lvl 3, nagle podszedł syn kuzynki lvl 7 i napluł mnie oraz chrześniakowi prosto w twarz bez powodu.
Oczywiście dostał ode mnie solidnego klapsa w policzek, aż się poryczał.
Oczywiście koniec imprezy, mnie ciotki wszystkie wyklnęły pomimo że gówniakowi niczego przedtem nie zrobiłem poza tą akcją.

Wróciłem 5 km na piechotę, świecąc sobie marną latarką w telefonie. Nawet nikt nie zadzwonił czy jestem cały...

Powiedzcie mi, czy dobrze zrobiłem?

Zaznaczam, że zawsze z rodziną żyliśmy jak z braćmi. Ciągle imprezy, urodziny, wesela aż tu takie coś...

Dzisiaj śpię u kumpla bo nie mam odwagi wrócić do domu bo raczej przed jutrzejszą robotą już się nie uspokoję (dla rodziców ja już pewnie #!$%@?). Niestety wróciłem do domu rodzinnego bo rozstałem się z dziewczyną w tym roku.

Z jednej strony mam wyrzuty sumienia a z drugiej jestem zadowolony bo bachor nigdy pewnie nie dostał po dupie (ADHD i rozpuszczony).

#rodzina #zalesie #kiciochpyta #gorzkiezale


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 283
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@?, ale patusiarni tu siedzi. Aż mi się wierzyć nie chce, że są tu ludzie, którzy uważają, że dobrze zrobił strzelając z plaskacza DZIECKU i to jeszcze nie swojemu.
I ten argument że skoro rodzice nie wychowali to ty możesz, boże XD
  • Odpowiedz
@No_Sugar: no tak, pewnie miał mu spokojnie wytłumaczyć co zrobił źle XD jak bachor pluje bez powodu ludziom w twarz to spokojna rozmowa guzik da. Co prawda chyba jednak lepiej byłoby dać klapsa w tyłek a nie twarz mimo wszystko, ale sorry, skoro rodzice i wszyscy inni wolą się zająć tym że op sprzedał mu plaskacza a nie tym że bachor chodzi i pluje, to coś jest nie tak.


@
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi, czy dobrze zrobiłem?


@AnonimoweMirkoWyznania: Zrobiłeś bardzo dobrze. Nie rozumiem bólu dupy rodzinki. Jak ktoś go szybko nie nauczy zasad współistnienia w społeczeństwie to go ulica nauczy ale to już będzie bardzo bolesna nauka. Rozpieszczony bachor, któremu rodzice pozwalają na zbyt wiele. Jakbym był ojcem tego gówniarza to bym podleciał, #!$%@?ł mu w lepe na drugie dziąsło, tobie podziękował, uścisnął rękę i wypił razem bruderszaft.
  • Odpowiedz
właściwie to masz farta, bo jakbyś uderzył moje dziecko to bym Cię #!$%@? zabił XD


@Kuplerstwo: Proszę państwa uroczyście oświadczam, że w końcu wykryłem tego legendarnego i z dawien dawna oczekiwanego cucka XDDDD
  • Odpowiedz
Jak zwykle wysyp wykopowych ekspertów. Od zawsze podobał mi się argument "jakby dzieciak dostał raz czy dwa w dupe to zrozumiałby, że nie wolno". Nie, nie zrozumiałby, bo nie czyta wam w myślach.

Przede wszystkim u dzieci w tym wieku nie jest dostatecznie rozwinięty płat czołowy, który odpowiada m.in za przewidywanie konsekwencji i takt społeczny (podejmowanie działań społecznie akceptowalnych). Nie jest też dostatecznie rozwinięta kora przedczołowa, która kontroluje spontaniczne dzialania i emocje.
  • Odpowiedz