Wpis z mikrobloga

Z przyjemnością patrzę jak Xbox One X klepie wydajnością pecety za 5k zł. Serio, pecety do grania są teraz zwyczajną głupotą. Sam kupiłem rok temu kartę graficzną za 2000 zł i teraz czuję się jak kompletny debil, bo przepaść jest między one x jest ogromna.


#pcmasterrace żegnam, uwielbiałem być z wami. Może kiedyś wrócę. Jeśli ceny komponentów przestaną być wręcz #!$%@?
#gry #xboxone #ps4 #pcmasterrace
  • 86
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Terem: a co do wydajności. Jak już kupisz tego Xboxa to odpal jakiś tytuł UWP na xie i na pc i najlepiej nagraj porównanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Terem: Zwracam honor (częściowo) - przejrzałem sporo porównań i nie sądziłem, że Xbox wypada aż tak dobrze. Co jednak nie zmienia faktu, że to nadal poziom konfiguracji z GTX 1070. O wielozadaniowości PC-tów już wspominałem, dochodzi do tego możliwość dowolnej wymiany komponentów. Co wymienisz w konsoli?
Jest jeszcze jedna kwestia - klatki. Grałeś kiedyś na kompie na monitorze z wyższym odświeżaniem, np. 144Hz? Bo ja taki monitor posiadam. Wierz mi lub
@nn1upl: ja tu nie chcę prowadzić wojny, ale mam matrycę w tv 120hz ze względu na 3d i jak na razie udało mi się wyciągnąć z niego 95 hz, bardzo skomplikowana sprawa, ale podobno można wycisnąć te 120hz w trybie 2d. Ja serio cudów nie oczekuję, mam ps4 pro i mocnego kompa jednak żałuję zakupu GTX1070 bo po zakupie playstation okazało się to dużo wygodniejsze. Miałem też steam linka pod telewizorem
@nn1upl: typowy #pcmasterrace xD

POKAZAC CI TESTY BIEDAKU??? JAK NISZCZE TWOJA KONSOLE??

le face gdy rzeczywiscie przejrzal testy
()

wystarczy chociazby wejsc na wiki, spojrzec na wartosc oznaczona akronimem TFLOPS w przypadku konsoli i porownywanej karty graficznej zeby miec chociazby przyblizona informacje ale nieeee....

atakuje niby bez powodu, bo przyznales sie do bledu, ale nagminnie zdarzylo mi sie na zobaczyc na tym tagu argumentacje totalnie bez pokrycia
@Kliko fpsy, choć na Pc są lepsze to na konsoli też da się ogarnąć w jakimś stopniu, który da frajdę z gry (bo chyba o to chodzi w graniu?). Z mmorpg na pewno TESO jest na xboxie.
mam matrycę w tv 120hz ze względu na 3d i jak na razie udało mi się wyciągnąć z niego 95 hz, bardzo skomplikowana sprawa, ale podobno można wycisnąć te 120hz w trybie 2d.


@Terem wyślesz link do how to? Jaki model tv?
@Zaufaj_Procesowi Nie chodzi o byle jakie mmorpg, bo oczywiście, że jakieś się znajdzie. Ale 99% mmo nigdy nie trafi na konsole, zresztą nie ma się co dziwić, kontroler nie ma tyłu przycisków, a czatu globalnego nie da się zastąpić chatem głosowym. A strzelanki? Granie w nie na padzie to jakiś symulator upośledzenia.
Póki wszystkie gry nie obsługują M&K natywnie, to nie mam czego tam szukać.
ceny komponentów przestaną być wręcz #!$%@?


@Terem: Tu kolega ma niestety rację. Przez ostatnie kilka lat ceny topowych komponentów rosną z roku na rok... Kiedyś 200 usd za kartę graficzną to był high end, dzisiaj średnia półka wręcz niska... No sorry ale to absurd.