Wpis z mikrobloga

Z przyjemnością patrzę jak Xbox One X klepie wydajnością pecety za 5k zł. Serio, pecety do grania są teraz zwyczajną głupotą. Sam kupiłem rok temu kartę graficzną za 2000 zł i teraz czuję się jak kompletny debil, bo przepaść jest między one x jest ogromna.


#pcmasterrace żegnam, uwielbiałem być z wami. Może kiedyś wrócę. Jeśli ceny komponentów przestaną być wręcz #!$%@?
#gry #xboxone #ps4 #pcmasterrace
  • 86
@Christophy: OK, to możesz kupić konsolę w cenie karty graficznej która będzie miała taką samą wydajność, a nawet większą w 1080p jeśli nie masz telewizora 4k. Nawet ci przeskaluje w dół żebyś miał ładniejszy obraz.
@Terem: @rdy: Ale #!$%@? tutaj bo to nvidia ostatnio leci w #!$%@? mieli wydać nową architekturą vulkan a gówno robią i robią refresh obecnej serii która jest za słaba na 4k w pojedynczej grafie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Assasins creed origns to masz spadki do 40fps na 1080ti który kosztuję 3500zł... Sam mam 1070 z i7 6700k i OBECNIE nie mogę grać komfortowo w 2k (2560x1440)
s.....e - @Terem: @rdy: Ale #!$%@? tutaj bo to nvidia ostatnio leci w #!$%@? mieli wy...
@Terem: Jesteś #!$%@?ą zarzutką, ale odpowiem bo lubię dyskutować z trollami:
- Po pierwsze, kto kupuje kompa za 5k wzwyż jedynie do grania? Mi np. służy również do pracy (grafik)
- Drugie - Te Twoje wsparcie dla 4K w Scorpio rzeczywiście jest nieco większe niż w PS Pro np. ale większość tytułów to i tak usscaleowane 1080/1440p do 4K, czyli zwyczajnie rozciągnięte jak plandeka na żuku
- Granie na padzie w
@sad_pepe: no, ten sam asasyn na xbox one X nie trzyma nawet stabilnych 25fps xD. Tu akurat kwestia bycia ubisoftem i #!$%@? na optymalizacje
pubg to early acces, tego sie nie powinno brać pod uwagę przy żadnym benchmarkowaniu
@Terem: kupno takiego X'a jest tez bardziej ekonomiczne, no i nie oszukujmy się tak naprawde #pcmasterrace, a wiekszosc na tagu widziala gtx1060-80 tylko w artykułach, nawet biorąc pod uwagę statystyki steam'a na ok 140mln userow, tylko ok 2% posiada GTX1070, oczywiscie zapewne ze względów zarobkowych + laptopy staja sie bardziej popularne obecnie, szczegolnie te z przedziału 1k $.