Wpis z mikrobloga

Odwiedziła mnie niedawno znajoma i taki dialog wywiązał się między nią a moim pracującym w bibliotece #niebieskipasek

[Z]- znajoma [N]- niebieski

[N]: Niedawno wyremontowali moją filię, zrobili w takim pop-artowym stylu. Wszystko jak od Andy'ego Warhola
[Z]: Kogo?
[N]: No Andy Warhol, ten artysta co puszkę zupy namalował
[Z]: Ooo to super, możesz go teraz zaprosić na jakieś spotkanie
[N]: ...

Dodam tylko, że znajoma ukończyła dwa kierunki, ma tytuł mgr i odpowiedzialne dobrze płatne stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 324
  • Odpowiedz
@Widzet: Ja nie robię z niewiedzy zalety. Chodzi mi o to, że autorka wpisu wyśmiewa się z kogoś kto nie zna Warhola. Ja też go nie znałem i nawet nie widziałem tej grafiki z zupą, aż do dzisiaj. Pewnie też nie znam wielu innych sławnych ludzi...możemy przerzucać się nazwiskami w nieskończoność...
  • Odpowiedz
@Kami-chan: sama czasami sobie uświadamiam że nie znam wielu rzeczy z zakresu innych nauk, wydawałoby się podstawowych bo nikt mnie nigdy ich nie nauczył a sama nie wiedząc o ich istnieniu tez przeciez bym się sama nie zainteresowała :p także tez nie jest to zupełnie wina dziewczyny
  • Odpowiedz
@newbie_235235: A to kojarzysz?

Wiesz, wyśmiewanie nigdy nie jest fajne... Chociaż tutaj tego tam bym nie określił. OP-ka nie wskazała nikogo palcem, historia jest anonimowa. Bardziej odbieram to jako coś w stylu dowcipu. A czy nie znajomość Warhola i jego twórczości jest powodem do wstydu? Indywidualna sprawa. Mnie by było trochę wstyd. Na pewno nie jest powodem do chluby.
Nazwiskami można się przerzucać... Są jednak IMO takie, które kwalifikują się do
W.....t - @newbie_235235: A to kojarzysz?

Wiesz, wyśmiewanie nigdy nie jest fajne....

źródło: comment_8LCIZMkjlyVhS7nly6eNfckGfwWcfQ0k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Magromo: To się nadaje na pasek TVP Info. "Polityk PO ośmieszył się nie mając podstawowej wiedzy na temat tego, co jest podstawową wiedzą". ( ͡° ͜ʖ ͡°)Dobra wracam do pracy. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@newbie_235235: No jak byłeś w gimnazjum i liceum, siedziałeś na tej sztuce- to nie ma bata, musisz wiedzieć. O takie rzeczy się człowiek po prostu obija. To tak jakbyś powiedział, że nie masz pojęcia kim jest Wałęsa bo się nie interesujesz polityką.

Poważnie, ja mam nadzieję, że to jest jakaś armia troli, bo nie przyjmuję do wiadomości takiego #!$%@? i zacietrzewienia. (Potem się dziwią, że nie mogą różowej znaleźć, a tak
  • Odpowiedz
@pokokoko1: no popatrz pan mogę się założyć o 10k, że gdybyś wystąpił w jakimś teleturnieju gdzie byłyby pytania tylko z wiedzy podstawowej (nie tylko nazwiska znanych ludzi) to byś nie wiedział przynajmniej o 1 z tych rzeczy (a tak na prawdę to pewnie i o 100) bo nikt nie zapamięta dziesiątek/setek tysięcy informacji, wtedy byśmy wrzucili tutaj twoją facjatę i pośmiali się z ciebie jak to hehehehe nie wiesz kto to
  • Odpowiedz