Wpis z mikrobloga

Odwiedziła mnie niedawno znajoma i taki dialog wywiązał się między nią a moim pracującym w bibliotece #niebieskipasek

[Z]- znajoma [N]- niebieski

[N]: Niedawno wyremontowali moją filię, zrobili w takim pop-artowym stylu. Wszystko jak od Andy'ego Warhola
[Z]: Kogo?
[N]: No Andy Warhol, ten artysta co puszkę zupy namalował
[Z]: Ooo to super, możesz go teraz zaprosić na jakieś spotkanie
[N]: ...

Dodam tylko, że znajoma ukończyła dwa kierunki, ma tytuł mgr i odpowiedzialne dobrze płatne stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 324
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kami-chan: no dokładnie bo znajomość jakiegoś artysty jest mu tak potrzebna, że ja pierd.. Dupa cię boli, wole w robocie mieć zajebi... inżyniera od swojego fachu a nie typka po 5 studiach który wie co to jest Andy Warhol czy David z Getta.
  • Odpowiedz
@samuraj24: @vegaushp: no nie powiecie mi że to jakaś wiedza tajemna ;> ja nie twierdzę, że ona powinna znać jego prace, śledzić życiorys i tak dalej, ale samo nazwisko choćbyś nie chciał to obija się o uszy...
  • Odpowiedz
@Kami-chan: Ehh jak by nie wiedział kim był Da Vinci albo inny wybitny typ a nie jakiś koleś od grafik. No ale czego się można spodziewać po różowej z dopiskiem chan ? Pewnie jeszcze ma wiedzieć kto to jest Saito albo inny mangozjeb ?
  • Odpowiedz
@Kami-chan ja skojarzyłem jak przeczytałem o zupie, z resztą nie wiem co ma to udowadniać, gdyby zrobić ankietę to założę się, że duża większość nie miała by pojęcia kto to, łącznie ze mną więc nie wiem po co buldupic o coś takiego.
  • Odpowiedz
@Kami-chan: No ale ja zagadywałem ze kipnął bo mnie trochę naprowadziłaś a jego samego kojarzę tylko trochę wiec dla mnie to mógł by występować gościnnie w kozich głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kami-chan: Nie mam zielonego pojęcia kto to jest Andy Warhol choć puszkę pewnie skojarzyłbym a znam 4 języki obce, jestem inżynierem, programistą i analitykiem biznesowym dla banków.. Wiedza hipsterów nie jest wiedzą obowiązkową do funkcjonowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz