Wpis z mikrobloga

Neuropek ma ból dupy o BADANIA NAUKOWE badające korelację między osobowością, a poglądami politycznymi, bo, uwaga, "w średniowieczu też klasyfikowano ludzi".

Już nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czym taki demagog różni się o antyszczepionkowców czy płaskoziemców?

Zamiast wykazać braki w metodologii, czy badanie o przeciwnych wnioskach, mamy argumentum ad śreniowieczum XDDDDDDD

Jeszcze to ameby plusują XD

#bekazpodludzi #rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #neuropa #nauka a raczej #antynauka
L.....i - Neuropek ma ból dupy o BADANIA NAUKOWE badające korelację między osobowości...

źródło: comment_UXX2ja2wvRDrQSRfdxCC0ymEFlFZPqfc.jpg

Pobierz
  • 54
@Wojtek-bez-portek: Widzę progres, chociaż początek nawiązuje do tematu. Badania dowiodły, że osoby słabe fizycznie są nieporadne życiowo i oczekują pomocy i ochrony, co jest zbieżne z lewicą i ich państwem opiekuńczym. Takie mniej więcej jest clou niusa. Swoją drogą dziwne, że badania trzeba było robić, żeby odkryć, że słabi chcą ochrony o pomocy od silniejszych, a jeszcze dziwniejsze, że taki wynik okazał się być szokujący i kontrowersyjny.
, jak tego samego dnia pojawił się NAUKOWY ARTYKUŁ o tym że prawica jest znacznie głupsza i dużo gorzej radzi sobie z samodzielnym myśleniem?


@Wojtek-bez-portek: A po co mam wspominać? Manipulowanie głosami, to nie jest negowanie sensu badań psychologiczno-socjologicznych. Gdyby napisał, że korelacja nie oznacza przyczynowości, czy to że występuje jakaś tendencja, to nie oznacza, że dotyczy ona całej populacji, to nic bym nie miał.

Tu mamy zwykłą demagogię i stwierdzenie,
badania naukowe stwierdzały (swoją drogą na próbie 170 osób czy jakoś tak), że jest korelacja pomiędzy budową ciała a poglądami. Wykopki sobie dopisały, że jak ktoś jest mniej wysportowany to sobie w życiu nie radzi.


@Yahoo_: To czemu @saakaszi tego nie napisał, tylko twierdził, że takie badania to w "średniowieczu" się przeprowadzało?

To go w żaden sposób nie usprawiedliwia.
@_komentator_: A co ma siła fizyczna do zaradności życiowej? Z tego co akurat widzę, to lewactwo jakoś sobie próbuje radzić, usamodzielniać, podczas gdy prawiczki głównie kwiczą, jak to zły żydowski spisek, żydowscy pracodawcy i iluminaci, nie pozwalają im żyć po swojemu i zarabiać cokolwiek więcej niż minimalna. Jest to wynik tego, że lewactwo wierzy w dialog, w rozsądek i racjonalne rozmowy, a prawiczki wierzą w tajny spisek i wykonywanie poleceń swojego
Czyli jedne badania, które pokazują że lewaki są fizycznie słabsze są spoko, ale inne które bardzo dobrze pokazują że prawiczki są głupsze już są be?


@Wojtek-bez-portek: debile zawsze są be. Zwłaszcza tacy debile, co wciskają mi coś, czego nie napisałem. Ja uznaję wszystkie badania, o ile są przeprowadzane rzetelnie i zgodnie z metodą naukową.
Ja zrozumiałem aluzje, że dobra budowa ciała = większe szanse na sukces życiowy to czasy słusznie minione, teraz żeby się najeść wystarczy pójść do sklepu nie trzeba polować w lesie.


@Yahoo_: mnie nie obchodzi co ty zrozumiałeś i dlaczego. Widzę nienaukową walkę z badaniami naukowymi to szkaluję ten proceder i nie obchodzi mnie w jakim celu autor prostytuuje logikę.
Ja uznaję wszystkie badania, o ile są przeprowadzane rzetelnie i zgodnie z metodą naukową.


@Lawrence_z_Arabii: to teraz sobie odpowiedzmy, czy w gospodarce opartej na usługach i wiedzy wazniejsza jest inteligencja i wiedza, czy szybkie #!$%@? i muły.\

Oraz co łatwiej wyrobić - mięśnie (kilka miechów #!$%@? sztangami) czy inteligencję (praktycznie da się przeskoczyć ani w te, ani we wte bardziej jak o ~15 pkt IQ od poziomu startowego) i wiedzę (studia
teraz sobie odpowiedzmy, czy w gospodarce opartej na usługach i wiedzy wazniejsza jest inteligencja i wiedza, czy szybkie #!$%@? i muły.\


@hehenuanek: najważniejsi są sprawnni umysłowo i ZDROWI obywatele, na których nie trzeba wydawać dziesiątków miliardów złotych . Niemcy wydają dziesięć razy tyle na leczenie niż na obronność, "zaledwie" dwa i pół raza tyle co na zbrojenia, a wielu z tych chorób można uniknąć, zwłaszcza chorób typu otyłość, czy choroby układu
Owszem. Moja ex w ok. 8 miechów przeszła z totalnej łamagi w sztangistkę machającą 140 kilo.


@hehenuanek: XDDDDDDD komu ty takie kity wciskasz? Na siłownię chodzę od sześciu lat i wiem jak wyglądają przyrosty.

140 na serię biorą tylko osoby ćwiczące wiele lat na siłowni, albo sterydziarze, którzy i tak muszą na to poświęcić minimum dwa lata. I to MĘŻCZYŹNI.

Żaden facet nie dałby rady mieć takiego progresu, a ty piszesz,
Na siłownię chodzę od sześciu lat i wiem jak wyglądają przyrosty.


@Lawrence_z_Arabii: To może oprócz chodzić, też tam ćwicz.

Albo chociaż tu poczytaj: http://potreningu.pl/articles/1407/dlaczego-moje-miesnie-nie-rosna-


KOBIETA w osiem miesięcy bierze 140 na klatę?


@Lawrence_z_Arabii: Ano. Być może to 120 kilo, na pewno powyżej 100. I ona to podnosi w tej pozycji stojącej, nie wiem jak to się fachowo nazywa, bo ja pracuję umysłowo, nie fizycznie.

Inna rzecz, że to było spore
To może oprócz chodzić, też tam ćwicz.

Albo chociaż tu poczytaj: http://potreningu.pl/articles/1407/dlaczego-moje-miesnie-nie-rosna-

Ja codziennie jeżdżę metrem, czy czyni to ze mnie eksperta od metra? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@hehenuanek: ja #!$%@?ę, nie kompromituj się dzieciaku XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ćwiczę z ludzmi co mają po prawie pół metra w łapie i 150 to oni targają na serię dopiero na cyklu sterydowym po latach treningów, a ty chcesz tu mi