Wpis z mikrobloga

Neuropek ma ból dupy o BADANIA NAUKOWE badające korelację między osobowością, a poglądami politycznymi, bo, uwaga, "w średniowieczu też klasyfikowano ludzi".

Już nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czym taki demagog różni się o antyszczepionkowców czy płaskoziemców?

Zamiast wykazać braki w metodologii, czy badanie o przeciwnych wnioskach, mamy argumentum ad śreniowieczum XDDDDDDD

Jeszcze to ameby plusują XD

#bekazpodludzi #rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #neuropa #nauka a raczej #antynauka
L.....i - Neuropek ma ból dupy o BADANIA NAUKOWE badające korelację między osobowości...

źródło: comment_UXX2ja2wvRDrQSRfdxCC0ymEFlFZPqfc.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawrence_z_Arabii: Laserade, niezależnie czy kit, czy nie kit, to i tak już potwierdziłem wą hipotezę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nawiasem mówiąc, twa histeria na temat kobiet jest niepokojąca. Zbastuj z nią smyku, bo jajca rozerwie.
  • Odpowiedz
Laserade, niezależnie czy kit, czy nie kit, to i tak już potwierdziłem wą hipotezę ( ͡ ͜ʖ ͡)


@hehenuanek: najpierw kłamiesz na temat dziewczyny, teraz zmyślasz mi nick, jakie będzie twoje następne kłamstwo? Powiesz, że chodzisz po wodzie? Czy może stwierdzisz, że nie jesteś upośledzony?

Nawiasem mówiąc, twa histeria na temat kobiet jest niepokojąca. Zbastuj
  • Odpowiedz
Wróblowa brała prawie 300 kilogramów. Jak już psiałem - być może podnosi mniej, mówiąc szczerze

@hehenuanek: Agata Wróbel brała 300 kg w podnoszeniu ciężarów, a nie w wyciskaniu na klatę. A do podnoszenia ciężarów idzie się do klubu sportowego, a nie na siłownię, bo prawie żadna siłownia nie jest dostosowana do tego typu ćwiczeń i obsługa oburza się nawet o rzucanie ciężarów z martwego ciągu XD

- gówno mnie to
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek lewacy wierzą, że ludzie to bydło, które należy zniewolić i trzymać pod butem. Taki Ryszard Petru - niby wielki wolnorynkowiec i postępowiec, ale gdy mowa o broni, to twierdzi, że dać broń Polakom oznacza "spuścić ze smyczy" jakieśtam mroczne tendencje. Spuścić ze smyczy - to dobre określenie, bo człowieka traktuje się jak psa. Na smycz, w kaganiec, bo inaczej mu #!$%@? i się zabije.
Więc to, czy lewica to ludzie
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

Taki Ryszard Petru - niby wielki wolnorynkowiec i postępowiec, ale gdy mowa o broni, to twierdzi, że dać broń Polakom oznacza "spuścić ze smyczy" jakieśtam mroczne tendencje.


Ryszard petru to człowiek o prawicowych poglądach gospodarczych, i centroprawicowych poglądach społecznych. Nikt normalny nie chce pełnej dostępu do broni, czyli dostępu dla patoli, wariatów, recydywistów, nastolatków, szczególnie gdy USA udowadnia że to najprostsza droga do masakry. Dlatego nawet jeśli rysiu myśli inaczej, to specjaliści od PR polecili mu to mówić, bo to najzdrowszy i najpopilarniejszy
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek Petru to antywolnościowiec, wierzący w państwową kontrolę nad umysłem - bo to zakaz "trzyma na smyczy" mroczną stronę osobowości, a nie fakt, że w Polsce prawdziwych #!$%@?ów jest tyle, co nic. To myślenie skrajnego socjalisty i kimś takim Rysio właśnie jest. Pieprzenie o wolności gospodarczej, gdy jest się wrogiem wolności, to tylko puste frazesy. A nikt nie mówił o modelu amerykańskim, który zresztą nie jest taki zły, jeśli spojrzymy na
  • Odpowiedz
Jak już tak walisz sobie konia do tych badań to polecam jeszcze poszukać które grupy społeczne są najęższe fizycznie.
  • Odpowiedz
@Pantokrator:
Koło #!$%@? lata mi twój ukochany petru, z niego taki lewak jak i z korwina. Więc po co ten przykład? Wypisujesz pod tematem o lewakach i prawiczkach historię centroprawicowca który gada co mu spece od PR dają na kartce.

No i po co to smęcenie i jęczenie o tym, że ciągłe masakry w USA to wina mediów, bo to przecież wina mediów że białe nastolatki z dobrych domów mogą
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek to udowodnione naukowo, że jeśli promujesz jakąś postawę, to staje się ona popularna. Każdy psychol w USA wie, że masowa strzelanina to droga ku chwale. Na tej samej zasadzie informowanie na potęgę o samobójstwach zwiększa ich liczbę, ale w przypadku masowych strzelanin zachęta jest o wiele większa.
Tak więc, masowe strzelaniny byłyby zjawiskiem o wiele rzadszym, gdyby nie media, które z mordercy robią gwiazdę, której słowa śledzi z zapartym tchem
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Czyli problemem nie jest to, że byle wariat, czy nawet nastolatek podający się za rodzica, może kupić legalnie broń, ale problemem jest to, że media nakręcają tych wariatów? W jakim chorym świecie żyjesz chłopie. W normalnym świecie wariat, recydywista, czy dzieciak nawet nie może zbliżyć się do broni palnej, a dla ciebie to jest ogranizcanie wolności.

A teraz do szwajcarii, kraju w którym można prawie od ręki kupić broń, oczywiście po przejściu egzaminu z obsługi. A do takiego egzaminu może przystąpić każda osoba zdrowa psychicznie, ponad 18 lat, nie będąca recydywistą i nie stwarzająca zagrożenia. A jak chcesz jakąś lepszą broń automatyczną, to musisz zdobyć dodatkowe specjalne pozwolenie od policji.

A teraz wyjaśnij, dlaczego porównujesz USA, gdzie nastolatek kupuje broń przez neta na kartę starego legalnie, ze Szwajcarią, gdzie zdobycie broni jest łatwe, ale dla osoby która potrafi broń obsługiwać, nie jest ani osobą chorą, ani recydywistą? Ja tu podobieństw nie widzę.
Ale zeby to wiedzieć, trzeba używać mózgu, a nie powtarzać ploteczek zasłyszanych na #!$%@?
  • Odpowiedz
co ciekawe wykopki regularnie odmawiają przyjęcia faktu potwierdzonego badaniami n a u k o w y m i że lewicowcy maja wyższe iq


@hirud: To nie jest fakt, tylko idiotyczne stwierdzenie. Lewicowy nie mają wyższego IQ, tylko występuje co najwyżej pozytywna korelacja, ale nie można na jej podstawie twierdzić, że wszyscy lewicowy mają wyższe IQ od wszystkich nielewicowców.

Zresztą na wykopie jest bardzo mało inteligentnych lewicowców, a jak są to
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: bo drogi ćwierćinteligencie, my w ogóle nie rozmawiamy o USA, tylko o Polsce, a ty stale do USA dryfujesz, choć nawet w przypadku USA przegrywasz dyskusję - bo jak się okazuje, morderstw w wykonaniu białych jest b. mało, a problem masowych strzelanin wynika ze specyficznych uwarunkowań kulturowych i ciężkiej pracy mediów.
Czyli najwyraźniej NAWET dostęp nastolatków i kryminalistów do broni nie jest dużym problemem! Czyli cały twój i Rysia argument o broni jako źródle wszelkiego zła, idzie się #!$%@?ć.

Pokaż mi, jakież to egzaminy trzeba przechodzić, by uzyskać pozwolenie w Szwajcarii, bo bardzo jestem ciekaw.
Dopiero do NOSZENIA broni potrzebujesz egzaminu i słusznie - bo bezpieczne noszenie naładowanej broni wymaga już większej
  • Odpowiedz
Jak już tak walisz sobie konia do tych badań


@Herubin: Tak się teraz mówi na #!$%@? logiki? Czy po prostu jesteś sfrustrowany, że ktoś wytyka głupotę twojemu ziomkowi?

Swoją drogą, wykazujecie zabawny instynkt stadny. Ktoś napisał ciężką głupotę i już stado się zleciało do obrony, bo to "swój", ale jakby jakiś "prawak" coś takiego napisał, to byłoby, że to debil, nieuk, czy co tam jeszcze.

Ot propaganda ważniejsza od prawdy.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: : To nie jest fakt, tylko idiotyczne stwierdzenie. Prawicowcy nie są bardziej wysportowani. tylko występuje co najwyżej pozytywna korelacja, ale nie można na jej podstawie twierdzić, że wszyscy lewicowy są gorzej zbudowani niż prawicowcy

Zresztą na wykopie jest bardzo mało dobrze zbudowanych prawicowców, a jak są to się nie ujawniają, więc to też może z tego wynikać, że wynik badania kłóci się z codzienną obserwacją.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: i na tej samej podstawie nie można wnioskować, że osoby słabo zbudowane są bardziej podatne na lewicowe poglądy albo lewicowe poglądy robią z ciebie suchoklatesa

Tak nawiasem to zastanawiam się do jakiego stopnia można te wyniki zastosować do ogółu społeczeństwa skoro badani byli tylko studenci.

To może przeprowadź porządne naukowe badanie na użytkownikach wykopu, bo Twoja "codzienna obserwacja" to jest jest merytorycznie mniej warta niż kłaki z pępka.
  • Odpowiedz
To nie jest fakt, tylko idiotyczne stwierdzenie. Prawicowcy nie są bardziej wysportowani. tylko występuje co najwyżej pozytywna korelacja, ale nie można na jej podstawie twierdzić, że wszyscy lewicowy są gorzej zbudowani niż prawicowcy


@hirud: Owszem. Co z tego?
  • Odpowiedz
Nawet mi się już dyskutować nie chce, to jak gra w szachy z gołębiem, na koniec i tak porozrzuca figury, nasra na szachownice i uzna że wygrał.


@Wojtek-bez-portek: mhm, szkoda tylko, że jesteś tu totalnie orany, bo napisałeś, że do KUPIENIA broni potrzebny jest egzamin.
Odróżniasz noszenie od kupowania? Twoje czytanie ze zrozumieniem to jakaś farsa :D
Dałem ci 2 linki, w których możesz sobie poczytać, co wystarczy, by kupić tam
  • Odpowiedz