Wpis z mikrobloga

  • 1656
Ale piękna sytuacja w pewnym sklepie zaczynającym się na media kończącym na expert xD
Stoję sobie przy gierkach obczaić czy są jakieś hehe promki na blek frajer i do typa z obsługi podbija facet z dzieckiem na oko 13 lat i się pytają czy lepiej wziąć ps4, ps4 pro czy xboxa one s
To typo z obsługi zaczyna pisać wręcz bajki i mówi:
No główna zaleta xboxa to kinect, czy syn będzie tylko na dżojstiku grał czy z kamerką też? (Dżojstiku xDDD)
No na padzie
Hmm, wybór jest trudny, konsole ps4 slim, pro i xbox one s nie różnią się praktycznie niczym, taka sama moc, wszystkie 3 obsługują 4k (xD?), zostają też gry ekskluzywne, na Xboxie są to forzy i oryginalne tytuły typu quantum break, natomiast na ps4 jest to god of war, gran turismo i w sumie tyle... (XDDDDD)
Ten ojciec się tak patrzy i
Chodź synek, pójdziemy gdzie indziej bo tutaj pan się chyba zna mniej od ciebie nawet, pan się douczy trochę bo aż uszy bolą słuchać takich bzdur
Ten ekspedient nagle czerwony i "słucham?" A dzieciak zaczął się śmiać i wyszli xD
#takbylo #gownowpis #konsole #ps4 #xboxone
  • 70
Kiedyś jak jeszcze byłem w liceum starałem się o pracę na wakacje w sklepie z główna postacią z Matrixa a kończącym się na NET. Facet podczas rozmowy dowiedział się ode mnie, że interesuje mnie praca na wakacje. Dostałem informacje, że interesują ich tylko pracownicy na rok.
Mimo to chciał rozmowę prowadzić do końca. Skoro i tak już nie miałem tutaj szans to po prostu powiedziałem mu prawdę.
Prawda jest taka, że do
@DewJan: U mnie to było akurat spoko... chciałem kupić OTG.. podchodzę pytam się czy mają... mówi że zaraz zobaczymy... ogląda ogląda.. mówi że obecnie się skończyły, ale będą i mają gdzieś po 15zł.. ok... Kupiłem na allegro za 8zł chyba z przesyłka.. działa.
@swiatas1991: Nie myl ceny ze standardem. Wiem czego potrzebuje i rozumiem, że nie każdy kabel obsługuje 4k, ale złote wtyczki nie poprawią mi jakości obrazu.

To czy klient zostawi u mnie 2000 czy 2500 mocno mnie #!$%@?. Sorry ale przy planie sprzedazowym 100-500 zł w jedną bądź druga stronę to pikuś.


Skoro jesteś taki uczciwy to wypada wspomnieć o specjalnych akcjach promocyjnych, gdzie sprzedawca dostaje dodatkową prowizje za sprzedaż konkretnego produktu/grupy