Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć po co są te modelki puls size, które już nawet człowieka nie przypominają? Ja rozumiem, że modelki plus size takie jak Ashley Graham czy Iskra Lawrence to jeszcze spoko bo one są ładne zadbane i ważą max 90 kg. Ale no kuźwa ta Tess Holliday z obrazka to jest jakiś żart. Typiara się wywyższa bo ona waży 200 kg i jest modelką. Ale po co?! Dla kogo to ma być? Dla bab które też ważą 200 kg? I taka grażyna sobie pomyśli 'o Boże po co ja mam się odchudzać, jestem piękna bo mi sie tłuszcz wylewa wszedzie, uo Matko, ale jestem super, ide na McZestaw powiększony bo przecież piękno nie zna wagi!'. No przecież to jest choroba do jasnej cholery. To sie powinno leczyć a nie wysławiać. Ta 'modelka' ze zdjęcia jest matką i żoną! A z taką wagą to ile ona przeżyje jeszcze? Może max do 45. Świat zwariował już. Najśmieszniejsze jest to, że ona wstawia na #instagram jak 'ćwiczy' XD przecież ona wygląda jak kulka xD ja rozumiem, że może ma ładną twarz itd ale bez przesady..to jest przecież chore co oni wbijają do mózgu innym ludziom. I potem inne grube laski też wstawiają te zdjęcia że niby są piękne, seksowne i uo Jezu w ogole zajebiste. Co sądzicie o tym? #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #przemyslenia
niemamnicku0 - Może mi ktoś wytłumaczyć po co są te modelki puls size, które już nawe...

źródło: comment_uBr3M3p71aa8XDQc0RaUvuIDJLkCj5z2.jpg

Pobierz
  • 101
@niemamnicku0: reklamują produkty dla konkretnego targetu. Co byś chciała żeby dziewczyny po 40 kg reklamowały ubrania dla osób 160kg? Przecież to logiczne, że muszą zaprezentować na odpowiedniej modelce jak to wygląda. A te wszystkie dziewczyny, które się później pochwalą na instagramie - to też dla nich dobrze, zawsze to jakaś aktywność, jak się muszą wymalować, poprzebierać - może zahamują proces tycia. Lepsze to niż jakby miały siedzieć przed tv i tylko
@niemamnicku0: #!$%@? od rzeczy - sorry za wyrażenie. Ubrania nie mają nic wspólnego z tym jak Ci ludzie wyglądają - jakby nie było na nich ubrań to właśnie uszyliby sobie 2 prześcieradła i tyle. To nie ma wpływu na ich wagę, to ich nie motywuje, żeby schudnąć. W przypadku otyłości już nawet nie ma co mówić o tym, że im się nie chce, tylko ci ludzie są chorzy - uzależnieni od
@niemamnicku0: bo to jest śmieszne, co piszesz, bo to jak powiedzieć do alkoholika, albo narkomana "no pochorujesz się od tego" - do takich ludzi, na tym etapie choroby to nie dociera. Jedyne jak można im pomóc to przestać się z nich wyśmiewać i zachęcać do wychodzenia, treningów. Niejednokrotnie czytałam zwierzenia otyłych osób, które trenowały, że wprost się z nich śmiano, że trenują - bo ludzie uważają, że takie osoby nie powinny
@maginalia: ale czy skonczenie pieprzenia farmazonow ze piekno nie zna kilogramow oznacza #!$%@? osobom otyłym? Nie. Czy ja chce im #!$%@?ć? Nie. Chce natomiast #!$%@?ć osobom, które zaczęły ten jakże niezdrowy trend, który niszczy. Powinni robić kampanie jak schudnąć krok po kroku a nie że można wpieprzać pączki i wszystko spoko, #!$%@?ć cukrzyce, zawały serca itp. Nie denerwuj sie tak bo po prostu źle zinterpretowałes/łaś. To nie był hejt na grube
@niemamnicku0: ale jaki niezdrowy trend? Gdzie ty go widzisz? Parę firm w Stanach, które właśnie stargetowały tego typu osoby? :D Bo ja jakoś takiego trendu w Polsce nie widzę "o jak zajebiście, jestem gruba, dobrze się czuję ze sobą" - ktoś Ci tak na serio powiedział?
@niemamnicku0 te zdjęcia są mocno retuszowane iladne są tylko na okladce, chętnie bym zobaczył stroje kąpielowe w tym wykonaniu. Ciekawe ile pracy w Photoshopie tam wkładają? Jednak zakryć ciało płachta i pozować to trochę nie pozwala na ocenę całokształtu xD
@belwarg: przecież tego SuperModelka PlusSize nikt nie ogląda, a ja z ciekawości obejrzałam jeden odcinek i... o ile program nie ma sensu w kontekście modowym, to ma bardzo fajny przekaz, można się wczuć w sytuację tych kobiet, posłuchać jak one się czują, spojrzeć na nie jak na człowieka. Poza tym te kobiety tam to i tak w większości są w normie, a nie faktycznie otyłe.
Co do akceptacji ciała i niedoskonałości
@niemamnicku0: to nie jest choroba tylko #!$%@? lenistwo całe życie i brak opanowania. Jeśli to jest choroba to w takim razie mój mięsień piwny nie jest moją winą.

@Picfan Choroba nie oznacza braku winy. W wiele chorób ludzie sami się wpedzaja. Tak duża otyłości to już jest znaczne upośledzenie organizmu.
@maginalia: gdyby nie bylo targetu 160 kg to nie bylo by takich modelek, nie bylo by takich ubran, grubasy by musialy zapieprzac do krawca zeby im szmaty uszył i moze by sie ogarneli ze jednak cos jest nie tak ze nie ma juz na nich ubran w sklepie, takie moje zdanie.

@niemamnicku0 Taaa. A zakaz sprzedaży alkoholu zlikwiduje alkoholików. A jak zakazemy narkotyków to nie będzie narkomanów. ( ͡° ͜
@niemamnicku0: Ale z czym ty masz problem, to jest przecież skrajność. Ludzie fascynują się nią właśnie dlatego, że jest taką skrajnością, ale wątpię, by to zmieniło wiele żywotów. Z drugiej strony są modelki anorektyczki, nierzadko żyjące szkielety, ale raczej większa część społeczeństwie nie inspiruje się nimi, tylko pewien odłam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niemamnicku0: Ja nie wiem, czemu część różowych ma taki problem z otyłością u innych. Przecież Tess nie sprawi, że wszyscy zaczną się obżerać. Szukałaś jakiegoś targetu, by móc sobie napluć jadem i się wyżyć? Bo tak to wygląda. ( )