Wpis z mikrobloga

Mirki może ktoś zainteresoway?
Do sprzedania Citroen C3 benzynka 1.4 okolo 90 km,rocznik 2008.Pierwsza rejestracja 2009 rok.Przebieg 24 tysiace km.100% prawdziwy,od pierwszego wlasciciela zakupiony w polskim salonie i uzytkowany tylko przez jedna osobe.Wszystkie naprawy,serwisy obsluga biezaca wykonywane w salonie citroena.Wszystko wpisywane w ksiazce serwisowej.Auto w stanie bdb,nowe opony zimowe,drugi komplet opon letnich.Cena wyjsciowa 20 tysiecy pln do negocjacji.Co do wyposazenia z racji tego iz jest to ogloszenie grzecznosciowe nie mam zbyt wielu informacji.Na pewno elektryczne szyby,klimatyzacja,wspomaganie,czujniki parkowania,regulowana kolumna kierownicy,radio,abs.
#sprzedam #auto #motoryzacja #citroen #czestochowa
  • 11
@cielo: W radomiu nie, ale w czestochowie.Osobiscie znam Panią która chce autko sprzedać i ręcze że przebieg jest autentyczny.Kobiecina schorowana,powypadku,problemy z kręgosłupem wiec juz nie jezdzi.A szkoda zeby autko stało i sie marnowało, tym bardziej ze wszystkie papiery potwierdzajace przebieg sa z salonu citroena.
@Mithrindil osobiscie uwazam ze fakt jest wysoka ale recze za kierowce i historie pojazdu i mozna brac w ciemno.Na pewno jest mozliwosc cos urwac ale nie jestem w stanie powiedziec ile.Wiem ze w cenie sa kola letnie jeszcze na alusach,zimowki maja przejechane moze 300-400 km wiec prawie nowki