Wpis z mikrobloga

no sprytny w #!$%@?, załatwiając se prawko z ukrainy które jest nie legalne i droższe niż kolejna próba zdania w wordzie xD


@TypowyRobert: pracowalem z Ukraincami - wszyscy kupione prawko, bali się #!$%@? jeździć, jak ja robiłem 5 kursów to oni w tym samym czasie jeden max dwa. Mówili tyle, że u nich można tylko kupić prawko, legalnie nie zrobisz :P A koszt taki jak u nas kurs na prawo jazdy.
no #!$%@? faktycznie #!$%@? za luźne gównowpisy xD


@testowe110: Jakie stosujesz kryterium do stwierdzenia, który wpis jest gównowpisem, a który nie, oraz dlaczego zakładasz, że mój nie jest (czy też zarzudką) ;)
@catch ok chcesz go #!$%@? twoja sprawa, jeśli będziesz się z tym czuła lepiej... Ale po co robisz gównoburze, nie lepiej po prostu zrobić to co sobie założyłas w ciszy i spokoju bez sztucznego poklasku??? Atencja się nie zgadza się czy co???
@nemiroff90: Mało spostrzegawczy jesteś. Nie będę się tobie, ani nikomu innemu tłumaczyć z powodów popełnienia tego wpisu, tak jak i tysiące użytkowników mirko tego nie robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Max_Rockatansky: zrozum czlowieku ze nie zdales nie dlatego, ze WORD Cie strollowal tylko nie umiesz jezdzic. XD Kupisz prawko i jeszcze komus cos zrobisz. Nawet mi Cie nie zal jak Cie serio ktos #!$%@?. Jeszcze zaklaszcze.
@catch dobrze nie musisz, masz rację. Atencji Ci jednak nie przybyło. Ja jestem mało spostrzegawczy za to ty nadrabiasz średnią za mnie. Dobrze ze mamy tutaj takie wybitne jednostki ( ), wróżę Ci karierę w polityce
Pozdrawiam
@nemiroff90: Gdybyś trochę pomyślał i przejrzał mój profil, czy coś, to wiedziałbyś jak bardzo mi na atencji zależy.


Tłumaczenie wpisu próbą zdobycia atencji jest zabawne, bo ja kurde mam co robić, a tracę czas na odpisywanie, bo zrobiła się gównoburza xD
@catch właśnie myślę, komentuje wpisy które mnie interesują w dany sposób, za to ty jako osoba i tym bardziej twój profil mnie nie interesują więc nie mam zamiaru Cię sprawdzać, w mojej ocenie raczej dysponujesz wolnym czasem skoro zajmujesz się takimi sprawami
@nemiroff90: Czy zrobienie takiego wpisu raz na kilka miesięcy jest posiadaniem czasu (i szukaniem atencji)? W takim razie, idąc tym tokiem rozumowania, 100% wykopków ma dużo czasu i szuka atencji. ( ͡º ͜ʖ͡º)