Wpis z mikrobloga

@nemiroff90: Siedzę w pracy i raz mam co robić, a raz nie, w zależności od danej chwili. Taka specyfika tej pracy. Rano miałam czas, to weszłam na mirko. Potem miałam mniej czasu, to mirko uzupełniało mi chwile w przerwach w pracy. A teraz znowu mam czas, więc spoko. No w każdym razie mam czas, do czasu, aż nie będę miała czasu xD
Czego znowu nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ
@catch czy gdzieś napisałem że czegoś nie rozumiem???zaczynasz się gubic w tym co piszesz... Raz mówisz że nie masz czasu, potem tłumaczysz mi się z jego ilości. Serio kończę tą bezsensowna wymianę zdań, pewnie ty i tak już nie masz czasu
@fraciu A jak się ostatecznie skończyła akcja z tą pedofilią na nocnej pod koniec stycznia ( chyba ), zostali ukarani raczej :p więc typka też można #!$%@?ć, sprawdzą prawko i się okaże czy na skróty poszedł frajer xD
@fraciu wrzucać* #grammarnazi trochę ale cicho. Niby tak, ale jak ktoś zadzwoni na policję i powie "Chce podłożyć bombę na komisariacie w xxxxxx" to zapewne to sprawdzą i śmieszka zgarną i znajdzie się paragraf :v i nie ma "no ale to nie ja"