Wpis z mikrobloga

#pracbaza
Pracuje w "niby korpo" jako "niby" informatyk. Zajmuje się tam wszystkim co jest związane z "komputerem", wymianą tonerów też - bo oczywiście wszyscy w robocie mówią jakie to łatwe, ale potrafią #!$%@?ć do drukarki toner bez ściągania zabezpieczeń. No i oczywiście procedura wygląda tak, ktoś do mnie dzwoni - podaje model drukarki - przychodzę z tonerem. Ale jest jedna Pani z ubezpieczeń od OC/AC - która #!$%@? musi wyjść do mnie na 2 piętro z tekstem "potrzebuje toner do drukarki, pilne klient czeka" - nigdy #!$%@? nie zadzwoni i nie poda modelu, wiem jaki ma model bo prowadzę spis i inwentaryzacje, rozchód itp. - ale chce ją czegoś nauczyć. Więc do niej dzwonie i się pytam jaka drukarka jaki model a ona "A gdzie to mam niby znaleźć jaka drukarka" - już mi z 20 razy podaje ten numer i za każdym razem się mnie pyta "gdzie to pisze" - babka lekko po 40... Ehhhhh
#gownowpis
  • 29
@triget: ja tego nie ogarniam czy ona zawszę chcę pokazać ile to nie pracuje - bo wejdzie i drze te mordę, że jej się toner skończył a one tyle wniosków drukuje, nie może jej brakować - żebym kupił na zaś, tonery - zawsze mam tak, że nigdy nie brakuje i nikt nie czeka na wymianę dłużej niż 5 min.
@PickolasCage: Co ty tu naprawdę pracuje połowa zjebów, jak byk nad każdym komputerem wisi karteczka, że gdy wyłączamy komputer i jest komunikat o aktualizacji proszę go nie wyłączać "guzikiem" tylko dać mi znać - pod koniec pracy jak komuś się nie chce czekać aż sam się zgasi - no i ni #!$%@? - i potem rano telefony, że komputer im się nie chce włączyć mają komunikat uruchom narzędzie naprawiania systemu. Tak
Co ty tu naprawdę pracuje połowa zjebów, jak byk nad każdym komputerem wisi karteczka, że gdy wyłączamy komputer i jest komunikat o aktualizacji proszę go nie wyłączać "guzikiem" tylko dać mi znać - pod koniec pracy jak komuś się nie chce czekać aż sam się zgasi - no i ni #!$%@? - i potem rano telefony, że komputer im się nie chce włączyć mają komunikat uruchom narzędzie naprawiania


@samuraj24:
Tym ludziom
@Flypho: sorry nie chce być chamski.No ale u nas w budynku, prezes prowadzi, dwie ubezpieczalnie, wycieczki turystyczne, biuro nieruchomości, biuro rachunkowe i do tego dział organizacyjny - pracują tam same Panie - więc z nimi problem tylko jest. Do tego jeszcze jest serwis i diagnostyka samochodowa, sklep z częściami dot. motoryzacji, biuro geodezyjne i sklep sportowy, który też prowadzi sprzedaż online - Tam niema żadnego problemu - pracują sami faceci albo
Ty przez x razy jak ten toner wymieniales to nie pamiętasz modelu? Weź zapisz to sobie i problem rozwiązany. Pracujesz jako it więc naucz się automatyzowac i ułatwiać pracę jak tylko się da. Nie baw się w uczenie ludzi. Z fartem
@ciezka_rozkmina: no mnie też to Ciekawi ale nie te plastiki transportowe, bo toner był wciśnięty na siłę wiec wszystkie te prowadnice był pourywane. Natomiast jakim prawem drukowało z papierem osłaniającym bęben i taśmą uwalniającą toner.