Wpis z mikrobloga

@macio32155 Kolego. Ale tutaj nie chodzi o to czy wróci czy nie wróci. Tylko po prostu Rafonix udowodnił przewagę nad Magicalem. Bo ten mówił, że oni siedzą i mają po 4k widzów. A gdy zaczęli pić to okazali się w tym lepsi niż Magical i ta ich cała zgraja.
  • Odpowiedz
@wudz_wykopu: Jaką przewagę? Przypomnę ze Magical miał 60 tys na live. Rafonix dawno nie miał żadnego drunk streama, zawsze był ten sam schemat (omegle, telefony, gierka) dlatego pojawiła się teraz ciekawość ludzi jak wyglądają streamy w nowym wydaniu. Stąd te liczby. Za pare streamów wszystko wróci do normy
  • Odpowiedz
@macio32155 No, ale co ty porównujesz.. Wywoływanie duchów do drunk streamu. Przecież to oczywiste, że więcej ludzi poleci na wywoływanie duchów, bo jednak ludzie mają nadzieję, że coś się stanie. A to, że Rafonix dawno nie miał żadnego streama to prawda. Ale z tą ciekawością to nie, bo i tak na jego drunk streamach, a przynajmniej tych z Adamem zawsze będzie min. 8k ludzi. A o tym, że Daniel Magical nie ma
  • Odpowiedz
@wudz_wykopu: „dzień w dzień wypija się po 5l” ty tak na poważnie? Przecież oni piją przeważnie na każdy streamie kociołek, który po wymieszaniu jest na poziomie piwa xD + pare shotów i jakieś piwo. Na imprezach nastolatkowie piją obecnie większe ilości alko. Wspomnisz moje słowa ze tak jak szybko pojawiła się widownia u Rafonixa tak szybko zniknie. Ludzie nie bedą się wiecznie patrzyli jak Rafonix z Adamem kulturalnie piją sobie piwko.
  • Odpowiedz
@macio32155 Jak był Polak pół streama było bez picia i jakoś było 8-9k. Ale jak sądzisz. Żyjemy w kraju demokratycznym i każdy ma prawo głosu, więc nie mam zamiaru nikogo ograniczać. To jest moje zdanie, a ty masz prawo do swojego. Ale i tak pozostanę przy zdaniu, że Magical nie jest wart oglądania i jak już ktoś lubi tego typu rozrywkę to wolałbym już iść do Bystrzaka. Choć ja zostanę przy swoim.
  • Odpowiedz