Wpis z mikrobloga

@annlupin: pewnie wpadłaś dla jego w oko, albo co inne, no nie wiadomo, ja to już ze 2-3 lata temu albo i więcej podałem, zweryfikowałem i elegancko, ja niczego do ukrycia też nie mam, transparenty jestem
z fartem
  • Odpowiedz