Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję rady: jak wyłączyć #depresja na miesiąc? Ew. na 2 tygodnie jak na miesiąc się nie da. Potrzebuję natychmiastowych efektów i nie muszą być zdrowe.

Przez depresję mam problem ze studiami. Z nauką nie bo mam łeb jak cyborg, ale problem się robi z projektami i pracą inżynierską. Zamiast się wziąć do roboty to leżę w pozycji embrionalnej, nie mogąc z nerwów ruszyć się choćby do klopa przez kilka godzin, więc nawet nie prokrstynuję wypokiem, grami ani niczym innym. Muszę po prostu zrobić inżynierkę. Jest w większości gotowa (w wakacje jakieś 70% zrobiłem zanim było TAK źle), ale muszę dokończyć do końca listopada, a jak mam się zebrać to dostaję ataku paniki.

Doradzicie coś, żebym był w stanie działać?

- Do psychiatry to ja się w 2 tygodnie nie dostanę, nie mówiąc o tym zanim zacznie działać do co da. Więc odpada.
- Nic nielegalnego, bo jestem #!$%@?ą bez znajomych co mają dostęp do nielegalnych substancji.
- Zdrowie jest teraz drugorzędne, stawka jest zbyt wysoka bym teraz zawalił z powodu #pracbaza . Wolę rok ciężkiego odwyku niż teraz zawalić.
- Mam 2 tygodnie, więc musi to działać "na wczoraj", choćby przez kilka dni.

#depresja #studbaza #fobiaszkolna #panika #atakpaniki #psychologia #psychiatria #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
Czlowieczek: Benzodiazepiny: diclazepam, clonazolam, etizolam, phanazepam, flubromazepam.
Niedopuszczone do sprzedaży w Polsce jako leki; możliwe do kupienia po niskich cenach przez internet; legalne w Polsce.
Poczytaj o profilu działania każdej z nich (etizolam powoduje delikatną niepamięć następczą, ale daje mocno działanie przeciwlękowe; ale już clonazolam jest bardzo mocno nasenny dla wielu i nie nadaje się do stosowania na co dzień).

Nie dłużej niż 2 tygodnie bo uzależnienie benzodiazepinowe jest nader nieprzyjemne.
@AnonimoweMirkoWyznania: Benzodiazepiny z szarej strefy, które wymienił anonimowy kolega wyżej, ewentualnie jakieś dłużej działające i mało sedacyjne legalne benzo jak diazepam (relanium), dostaniesz nawet od rodzinnego jak poprosisz. Nie ma co bać się lekarzy. Selegilina jako lek także bardzo dobra, mocno spiduje i zwiększa motywację, stosuję praktycznie jako suplement już z pół roku i mogę normalnie funkcjonować nawet przy 3-4 godzinach snu.