Wpis z mikrobloga

@Drug: z tego co pamietam to jedno bylo OG, a drugi to byl jakas odmiana purple. Akurat zdjecie sprzed kilku tygodni, ale z tego co pamietam to chyba raczej bym wybral OG i to chyba bylo wlasnie zamawiane. Zeby nie bylo drugie tez bylo dobre ( )
@chinczyk666: Znam paru Polaków, którzy są w temacie tutaj, ale większość to zwykłe patusy, więc generalnie nie ma się co afiszować... Sam, nie zapaliłem nic od pół roku chyba, więc do klubu się chyba nie zapiszę :P Btw. u Ciebie też dużo trudniej w okolicy o marihuanę niż o czekoladę?

@PMV_Norway: Mojego kolegę z pracy też ostatnio na 10k, ale zbyt pewnie się poczuł i z zapalonym jointem po ulicy
@PMV_Norway: oj ja juz wiem jak oni tutaj robia. Znajomego zlapali na miescie z tabletkami i dostal 20k i tyle. Troche pozniej gosciu kogos lekko pobil i dostal 6 miesiecy. Jak widac juz wola dawac ludziom mandaty niz wysylac do wiezienia. Fordi som alle vet hasj er penger og penger er makt
@PMV_Norway: zalezy jaka ilosc, ale tez prawda. W niektorych wiezieniach czasami nie ma az miejsca przez to wlasnie. I tez oczywiscie zalezy na jakiego czlowieka trafisz, jeg kjenner også noen politi som liker å ta pauser fra jobben av og til ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chinczyk666: @Stashqo: można narzekać że kara finansowa ale ja akurat przeszedłem piekło związane z zatrzymaniem, aresztem(2 miesiące) i jak Cię traktują. Oddałbym wszysto aby móc zapłacić 10k czy 20k aby tego nie przeżyć.

Swoją drogą postępowanie mnie wyniosło 10k nie dość że siedziałem, nie dość że wyrok, to i tak kasa wydana.
@Stashqo: hmm jesli chce sie dostac dobry shit to trzeba miec kontakty, mozna latwo dostac na srodku ulicy np. brugata w oslo (straszne siedlisko narkomanow, policja tam jest 24/7, a ludzie i tak maja jaja zeby do ciebie podejsc i sie spytac czy nie chcesz kupic cos od niego) ale wtedy nie gwarantuje ze to dobre i bezpieczne.