Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@PawelW124 wiadomo,o to właśnie chodzi,ale teraz już nie będzie tak łatwo,z jednej strony dobrze,wyeliminuje się szrot z ulic ale z drugiej strony ta opłata "z góry" jest nie fair
  • Odpowiedz
z drugiej strony ta opłata "z góry" jest nie fair


@atrax15: chyba dla ciebie, a co ma powiedzieć diagnosta do którego przyjechałeś i WYKONAŁ FAKTYCZNĄ PRACĘ W POSTACI PRZEGLĄDU, co prawda z wynikiem negatywnym bo masz kijowy wóz, ale jednak przegląd się odbył. Nie płacisz za pieczątkę tylko za usługę. Jesteś jak typowy #nosaczsundajski
  • Odpowiedz
a co ma powiedzieć diagnosta do którego przyjechałeś i WYKONAŁ FAKTYCZNĄ PRACĘ W POSTACI PRZEGLĄDU


@adirys: tyle że cena tej faktycznej pracy w postaci przeglądu jest z dupy bo jest narzucona przez państwo i nie ma powiązania z wartością usługi. Poproś na stacji o 'przegląd przedprzeglądowy' i będzie to kosztować już z 10-50 pln, zależy od rejonu i wielkości miejscowości i to dopiero jest bardziej realna (bo tu z kolei
  • Odpowiedz
@xetrov: @atrax15: chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jakie konsekwencje ma ta pieczątka dla diagnosty. Ja też jeżeli sygnuje coś swoim nazwiskiem to biorę za to odpowiedzialność, za poprawność montażu, za to że nikomu krzywdy nie zrobi i takie tam, dla was zapewne obce niejasności, a to kosztuje.
  • Odpowiedz
@adirys: sam wyszedłeś z 'wolnorynkowym' argumentem więc masz go obalonego, w tej sytuacji nie ma mowy o jakichkolwiek normalnych relacjach handlowych więc trudno się powoływać na nie w kontekście samej usługi.

Ja też jeżeli sygnuje coś swoim nazwiskiem to też biorę za to odpowiedzialność


@adirys: to pewnie dlatego też państwowe ksero kosztuje 6 pln za stronę, szkoda tylko że pomimo takiej wielkiej odpowiedzialności i staranności jak coś jest
  • Odpowiedz
@adirys: która jest ustalona na sztucznym poziomie, bo zresztą jak to możliwe, że przegląd kosztuje tyle samo w Ustrzykach Dolnych co blisko centrum Warszawy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@adirys tak,jest za duża,a tak apropo to za co jest wliczana dodatkowa opłatą jeżeli auto ma gaz?przecież oni tylko zerkną czy są papiery,nic więcej nie robią bo nie mają do tego uprawnień,i płace ponad 160zl zamiast 100
  • Odpowiedz
@atrax15: @xetrov: Mam pomysł! Otwórzcie własną stację kontroli pojazdów i róbcie przeglądy po 20zł. Co wy na to?

W cenę przeglądu wchodzi także wyposażenie stacji które ktoś musiał kupić, ktoś musi serwisować, ale co taki typowy polaczek jak ty czy twój kolega może wiedzieć.


  • Odpowiedz
Otwórzcie własną stację kontroli pojazdów i róbcie przeglądy po 20zł. Co wy na to?


@adirys: czyli nawet nie wiesz skąd się bierze cena przeglądu? I masz czelność pisać:

ale co taki typowy polaczek jak ty czy twój kolega może wiedzieć.


@adirys: tak więc marnujesz mój czas, wracaj pod swój kamień czy skąd tam wypełzłeś.
  • Odpowiedz