Wpis z mikrobloga

@pibeczek123 Szanuję kolegę. Ale moim zdaniem nie ma sensu robić ankiet na serwisie, że tak ujmę "promagicalowym". Bez urazu dla serwisu, ale tak jest. A odnosząc się do tematu ankiety to osobiście wolę wspierać Marcina "Rafonixa" Krasuckiego ze względu, że nie lubię patrzyć na rodzinną patologię jaka się dzieję u Zwierzyńskich. #starywyjadacz
@wudz_wykopu: Dzięki za opinie :) Mam tego świadomość że czasem nie które ankiety które robie nie mają sensu ale myślę że wiele ankiet może ukazać co się podoba na streamie, co można zmienić, a co nie. Może któreś Magical przeczyta i wpadnie na jakiś pomysł... Myślę że sporo wniosków można z tego wyciągnąć mimo że tak jak piszesz jest jak jest. Co do tego pytania to jest to proste pytanie. Ostatnimi
@Mihau88 Witim Serdecznie. Nie rozumiem twojej nienawiści. A tym bardziej nie rozumiem Twojego komentarza. Żyjemy w kraju demokratycznym, więc mam prawo głosu i prawo wyboru. Ale istnieją rzeczy gorsze jak i lepsze. Nie muszę przedstawiać co w tej sytuacji jest lepsze, a co gorsze, bo widać to na pierwszy rzut oka. Wspieranie patologii rodzinnej u kogoś nie jest dobrym wyjściem w takiej sytuacji. Pozdrawiam.