Wpis z mikrobloga

Zrobiłem jakiś czas temu update Windows 8 na Windows 10 i teraz chcę wykorzystać ten Windows 10 na innym pc (wymiana na nowy). Gdzie mogę znaleźć, o ile jest, wygenerowany nowy klucz do 10?
#komputery #cebuladeals #windows10
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czytaj: nie można...klucz jest trzymany na serwerach ms...instalując nna tym pc windowsa 10 to automatycznie zostanie on pobrany itd itp...

Jednak Klucz mozesz wyciagnac odpowiednim programem ale uzyc bedziesz go mogl jak sie nie myle po 6msc od usuniecia go z tego PC (czy jakos tak)
  • Odpowiedz
  • 2
@Czytaj U mnie klucz się powiązał z kontem Microsoft, jak się zalogowałem podczas instalacji na innym urządzeniu to aktywował od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czytaj: klucz wyciągasz programem z rejestru lub sprawdzasz na swoim koncie Microsoft w posiadanych licencjach lub sprawdzasz na mejlu bo przy aktualizacji do 10 wysyłali nowy klucz. Oczywiście po instalacji na nowym kompie wywali ci, że nie może się zweryfikować. Dajesz rozwiązywanie problemów z weryfikacją i zaznaczasz, że niedawno były zmieniane części w tym pc. Cieszysz się z aktywowanego systemu na nowym piecu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz